Türkiyede En iyi sctrach eğitimi verebilecek

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
hoca akademisyen ya da herhangi bu alanda uzmanlaşmış birini arıyorum.bilen varmı arkadaşlar isim olarak?
ve bu eğitim en asgari kaç günde öğrenilebilir?

Esin Burcu İliş EBa 'daki scratch biedolarında scratch eğitimi veren bilişimci arkadaşımız

Scratch eğitimi almak bi işe yaramaz. zaten oradaki kodları kullanmak ta bişey yok. önemli olan algoritma ve akış şeması mantığının tam anlamıyla yerleşmesi. problemlere çözüm üretmek. bunun da yolu sürekli uygulama geliştirmekten geçiyor.

yesimk06' Alıntı:
Esin Burcu İliş EBa 'daki scratch biedolarında scratch eğitimi veren bilişimci arkadaşımız

Çok teşekkür ederim öğretmenim, aklınıza gelmiş olmak çok anlamlı :)

başarılı videolar ben çok beğeniyorum...teşekkürler @ebilis hocam

btogretmeni34' Alıntı:
Scratch eğitimi almak bi işe yaramaz. zaten oradaki kodları kullanmak ta bişey yok. önemli olan algoritma ve akış şeması mantığının tam anlamıyla yerleşmesi. problemlere çözüm üretmek. bunun da yolu sürekli uygulama geliştirmekten geçiyor.

yani

ebilis' Alıntı:
yesimk06' Alıntı:

Çok teşekkür ederim öğretmenim, aklınıza gelmiş olmak çok anlamlı :)

burcu hocam scratch ı videolarınızdan öğrendim. Cok teşekkür ederim. Cocuklarla da uyguladık bi güzel. Fakat bitirdik hepsini yok mu elinizde kullanabileceğimiz örnekler?

Geri