Türkiye'de en büyük eğitim ödülü Çizgi-Tagem'in

Kodla Büyü
Re: Türkiye'de alınabilecek en büyük eğitim ödülü Çizgi-Tagem'in

Tüm Çizgi Tagem ailesine yaptıkları çalışmalardan dolayı özellikle şahsım adına teşekkür ediyorum.
Maalesef ülkemizin bir gerçeği işte; Devrim arabaları filminde de söylenmişti:
http://www.youtube.com/watch?v=eMaLu9cP4ao

Tekrardan geçmiş olsun Hocam :(

inanmıyorum bu da oldu ya artık herşeyi, beklerim

Kamu davası bu, bir kişi tarafından açılan dava değil. Savcılarımızın vazife çıkarması.

Niyazi SARAL' Alıntı:
Özellikle Bilişim Öğretmenlerine karşılıksız sağlanan eğitim altyapı kaynakları, Anadolu'nun tüm sathına yayılmış 1,000'e yakın bilişim öğretim görevlisi ve öğretmenine sağladığı Özel Sanal Sınıflarında uzaktan eğitim imkanları ve bugüne kadar 200.000'e yakın kişiye ücretsiz sağladığı 1,000 saatin üzerindeki görsel eğitim setleri ile öne çıkan Çizgi-Tagem Türkiye'de alınabilecek aşağıda özellikleri belirtilmiş en büyük ödülü almıştır. Çok mutluyuz.

T.C İstanbul 20. Sulh Mahkemesi
SUÇ: Kanuna aykırı eğitim kurumu açma
Duruşma Günü: 30/01/2013
Davacı: K.H

maalesef memlekette birşeyleri iyileştirmeye geliştirmeye çalışan herkesin başına gelen bir olay. çok çok geçmiş olsun hocam.

Niyazi bey emeklerinize ne kadar teşekkür etsek azdır.. Bilişim eğitimi için yaptığınız çalışmalarla biz ve öğrencilerimize çok fayda sağladınız.
Yaşadığınız bu saçmalığı anmak gerçekten güç ama malum bu topraklarda sıra dışı bir durum değil. size nasıl yardımcı olurum bilemiyorum ama fayda sağlayacaksa davaya müdahil olurum.
330 öğrencim kayıtlı çizgi-tagem 'de, 200 kadarı bil fiil kullanmakta hatta veliler tarafından ücretsiz olmasından kaynaklı çok beğenilmekte olan bir sistem.
Kayıtsız kalamam elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.

obsearchverim' Alıntı:
Kamu davası bu, bir kişi tarafından açılan dava değil. Savcılarımızın vazife çıkarması.
tozdan nem kapıyorlar o zatı muhteremler de :wink:

İyi dileklerini paylaşan arkadaşa teşekkürler. Sizden ricam eleştiri oklarını Türkiye'ye veya devlete doğru çok sivri bir şekilde yöneltmekten kaçınmanızdır. Eleştiri herkesin hakkıdır ama manipülasyon olunca savunmak da zorlaşıyor.

Geçmiş olsun. Çok üzücü bir durum. Gerçekten ödül beklerken bu tarz bir dava ile karşılaşmanız çok acı bir durum.

Geçmiş olsun Hocam eğitimden ziyade birileri için maddi kayıp oluşturmuştur yaptığınız hizmetler bence işin özü bu.

Niyazi Hocam hayatınızı ve tecrübelerinizi anlattığınız kitaplarınızı okuduk , ne davaları atlattınız inşallah bunu da atlatacaksınız, bizim ve buradaki arkadaşların yapabileceği bir şey varsa (kanun dışına çıkmadan ve edebimizle) yapılacak hepimiz hazırız.

Hocam sen de ne uğraşıyorsun yok bilgisayar okuryazarlığı,programcılık,vs.
Aç ordan bir Dini-Tagem diye gönül gözü açma sitesi bak nasıl ayakta alkışlanıyorsun

Lütfen arkadaşlar olayı her zaman yaptığınız gibi siyasete çekmeyin. Ben inanıyorum ki Niyazi Hocam dini-tagem açmaktan daha çok hayırlı bir iş yaptı.

ebfo45' Alıntı:
Lütfen arkadaşlar olayı her zaman yaptığınız gibi siyasete çekmeyin. Ben inanıyorum ki Niyazi Hocam dini-tagem açmaktan daha çok hayırlı bir iş yaptı.
Neresi siyaset söylenenin.Eğer bu team'in adı dendiği gibi olsaydı bırakın dava açmayı onlarca ödül ve para yağardı İkincisi siyasetin daniskası bu. Hukuk sisteminin ne halde olduğunu gösteriyor, bu hukuk sistemini de ben yapmadım 10 yıldır kim hükmediyorsa bu hukuk sistemine onlar yaptı. Kişisel bir olay veya bir kaza değil bu olay.

Ben siyaset yapmadım ki ama yıllardır din siyasete alet edile edile içinde din kelimesinin geçtiği her cümleyi siyaset yapılıyor diye anlıyor millet demek ki

Meyve veren ağaç misali maalesef Niyazi SARAL Bey taşlanıyor. Hocam hakkınızda hayırlısı neyse o olsun demekten başka elimden başka bir şey gelmiyor maalesef.

Hocam geçmiş olsun, keşke ilk mesajınızda davacıyı ve gerekçeyi de yayınlasaydınız, herşeyi bilip ona göre yorum yapabilseydik.

Kızgın olduğunuza göre haklısınız, ama malesef her zaman her şey yolunda gitmiyor bu ülkede. Sabırla bunu da aşacağınıza eminim.

Bizlere ve bu ülkeye katkılarınızdan dolayı tekrar tekrar teşekkürler.

Konu gerçekten siyasi değil. Tamam yaptığımız her şeyin, içinde olduğumuz tüm yaşamın bir politik tarafı vardır, bunu kabul ediyorum ama olay bir savcının vakti olmadığı için beni dinleyememesi ve ne yazık ki "Bilişim Öğretmeni" olan 2 vatandaşın denetlemeden bize sormadan kalkıp "evet burası eğitim veriyor; demek ki eğitim kurumu..." şeklinde rapor vermesidir. Başka bir şeyler aramaya gerek yok. Bir sitem yapılacaksa bence rapor düzenleyen bu "Bilişim Öğretmenleri" saygı ile anılmalı :)

lemmings' Alıntı:
niyazi hocam davacı K.H. kim? açık yaz.. bulalım, davayı geri çektiririz biz :)

Kamu Hukuku anlamındadır. Devlet davacıdır. Aynı devlet bizim siteleri EBA projesinde kullandığı halde. Aynı devletin 1,000'e yakın hocası hiçbir şey yapmadan, para ödemeden kendi öğrencilerine web seminer verebilme imkanı bulduğu halde. Binlerce öğrencisine, öğretmenine karşılıksız DVD'ler laboratuvar cihazları..vs sağladığımız halde..

Neyse, boş verin, ben de dövünmeye başladım ki hiç yakışık almaz. Devlet de biziz, ülkede.

günümüzde içinde bilişim lafı geçiyosa öğretmenide çalışanıda üretenide rezil bu ülkede ...keşke herkes hakettiği yerde olsaydı .

geçmiş olsun hocam inşallah bu hata en yakın zamanda düzelir.

Geri