"Türkiye Okuyor" Projesi

Kodla Büyü

buffy

Üye
arkadaşlar Türkiye Okuyor projesine dahil olupta alt proje üreten var mı bilgisayar eğitimi konusunda?
benim aklıma pek bir şey gelmedi.
halk eğitim merkeziyle işbirliği yapılara birer haftalık pc kullanım kursu açılabilir, birde okulların laboratuvarlarının halka açılması sağlanabilir.
bunun dışında fikri olan var mı?

arkadaşlar ben cezaevinde öğretmenim burada da türkiye okuyor projesi yapacağız okullarda neler yapıyorsunuz

arkadaşlar bu proe elazığ okuyor projesi ile alt yapısı atıldı ve şimdi cumhurbaşkanlık projesi olarak türkiye okuyor projesine dönüştürüldü...
bu proje kapsamında valilikle bizim okul ortak çalıştı ve yapılacak hertürlü etkinlik bizle beraber düzenlendi..Ne yönde etkinlik istiyorsanız yazın yardım edeyim..

kitap okuma sayısını nasıl artırdınız nasıl takip edeceğiz ilginç fikirlere ihtiyacım var en önemlisi kütüpnaneyi nasıl zenginleştirdiniz bende elazığlıyım hangi okul sizin ki

erenasli040' Alıntı:
kitap okuma sayısını nasıl artırdınız nasıl takip edeceğiz ilginç fikirlere ihtiyacım var en önemlisi kütüpnaneyi nasıl zenginleştirdiniz bende elazığlıyım hangi okul sizin ki
1. Paneller Düzenlendi...(Bunun için M.E.M) valilik ortak çalıştı, Çeşitli kaynaklar bulundu...
2.Okullarda M.E.M aracılığı ile dönüşümlü olarak hergün bir ders saati okuma saati yapıldı.
3. Okulda belli yarışmalar yapıldı bunun için,
4. İl Çapında Okuma kapsamında yerel televziyon aracılığı ile yarışmalar yapıldı.
5.Stantlar açıldı...
Vs...Vs..

Geri