Turkcell tam soyguncu olmuş

Kodla Büyü
pocell e geç rahatla ben de yeni geçtim
her yöne 1000dk-1000sms-sınırsız internet=39tl
12 ay taahhütle yaparsanız bunu ayrıca 200tl benzin veriyor

PTTCELL'in tarifeleri hoşuma gitti, oraya geçmeye karar verdim.

camın kenarında konuşmaktan bıktığım için aveayı bırakıp vodafone geçtim.
500 dk her yöne, 50 mb int + 50 sms 27 tl
whatsapp kullanıyorum telefondan ayda 8 mb falan hacıyor.
birde faturayı aşmayan tarife. süpriz fatura yok.

Turkcelle söz verdiğim gibi taahhüdüm 08.03.214 tarihinde doldu bende hemen numaramı Avea Kamu Mega paketine taşıdım.
Bu pakete referans ile üye olabiliyorsunuz bir öğretmen arkadaşım bu paketi kullanıyordu bana referans olur musun dedim evet dedi. Sağ olsun referans oldu bende pakete üye olmuş oldum normal fiyatı 35 TL 12 ay taahhüt verince 27 TL geliyor.
Paket:
Kendi tarifesi arasında 5400 dk 1000 dk her yöne 1000 SMS 4 GB internet. Bundan iyisi şamda kayısı.

Birde Avea nın woops paketi var bu paket 500 dk her yöne 2 GB internet 1000 SMS tek şart 25 yaşın altında olan birinin TC si sizin TC olmak şart değil herhangi biri ile bu pakete geçebiliyorsunuz.

Eğer ben Avea geçmesiydim Bim veya PTTcell geçmeyi planlıyordum.
PTTcell ise 500 dk 250 SMS 250 MB kadar hız sınırı yok bundan sonra 128 Kbps düşüyor. En güzel yanı taahhüt gerektirmemesi istediğin an ayrıla biliyorsun. Fiyatı 24 vergiler dahil.
http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-24-luk-tarife
http://www.bimcell.com.tr/bimcell/default.aspx

geçen yaz POCELL geçtim gayet iyi her yöne 1000 dk1000 sms 1gb yüksek hızda sonrası 96 kbps sınırsız internet 39 tl. fatura şimdilik hiç geçmedi. yakıtta 12 kruş indirm + o zamanlar 200 tl lik yakıt veriyordu. Hanımda geçti yazın tahüt bitiyor bakalım başka bir kampanya buluruz herhalde

hasari' Alıntı:
Telefon güncelendiğinde veri kullanımı otomatik açık oluyor ve sırf bağlandı diye 2 kb geçtiği için hemen 5 TL faturaya yansıtıyor. Geçen günde sözde 2 MB geçtiğimiz için 15 TL fatura yansıttılar. Bende aradım girmediğim internetin ücretini ödemeyeceğim el insaf dedim 2 mb kullanım için 15 TL alınır mı? Ödeyeceksiniz diyor bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. İnterneti tamamen kapattırdım benim sizin soygununuza gösterecek tahammülüm kalmadı dedim. Taahhütüm bitiği gün sizin operatörü terk etmek benim boynumun borcu olsun dedim.

Tekrar tekrar müşteri hizmetleriyle görüştüm ve sikayetvar'ada yazdım ama boş...Bende gereken tepkiyi taahhüt sürem bittiği gün göstereceğim. :sleep:

Geçe yıl tekrar turkcell'e geçtiğim için aynı numarayı bana yapmışlardı. 2 KB için 5 TL.. tabii 12 ay sözleşme vardı, geçen ay bitti. derhal avea'ya geçtim. Soyguncu kelimesi az kalır..

Geri