Türkçe Photoshop ile "katman maskesi" uygulaması

Kodla Büyü
Hocam tebrik ederim çok güzel çalışmalar hazırlamışsınız. Bende faydalandım altaki resim tanıdık gelicektir sanırım.

hasari' Alıntı:
Hocam tebrik ederim çok güzel çalışmalar hazırlamışsınız. Bende faydalandım altaki resim tanıdık gelicektir sanırım.
Teşekkür ederim. Evet aynı resmi kullanmışız. Ben çalışmalarımda, anlatımın uzamaması ve pratik olması açısından resim seçiminde oldukça titiz davranmaya çalışıyorum.

Hocam özel resimler seçtiğinizi siteye girer girmez fark ettim zaten sizdende beklenen budur. Çalışmalarınız fark edilebilmesi ve aktaracağınız konunu yi anlatabilmek için en uygun resim üzerinde çalışmak gerek. Kırmızı gözlü kız ve tahta zemindeki fırça ve hortum gerçekten çok güzeldi bu çalışmaları önünüze gelen resimler üzerinde yapamazsınız zaten. Ama resim seçimi gerçekten harikaydı :+1:
Siteden derslerin hepsine baktım fakat ders sayıları az geldi biraz daha genişletirseniz içeriği çok iyi olur bizde faydalanmış oluruz. :D

hasari' Alıntı:
Hocam özel resimler seçtiğinizi siteye girer girmez fark ettim zaten sizdende beklenen budur. Çalışmalarınız fark edilebilmesi ve aktaracağınız konunu yi anlatabilmek için en uygun resim üzerinde çalışmak gerek. Kırmızı gözlü kız ve tahta zemindeki fırça ve hortum gerçekten çok güzeldi bu çalışmaları önünüze gelen resimler üzerinde yapamazsınız zaten. Ama resim seçimi gerçekten harikaydı :+1:
Siteden derslerin hepsine baktım fakat ders sayıları az geldi biraz daha genişletirseniz içeriği çok iyi olur bizde faydalanmış oluruz. :D
Evet az olduğunu biliyorum. Daha yeni yapmaya başladım sayılır. Zaman buldukça ilave etmeye çalışıyorum. Merak etmeyin oldukça fazla uygulama olacak. Ama bunun hazırlanması oldukça uzun ve zahmetli oluyor. En ufak bir hata yapmamaya çalışıyorum. Tekrar, tekrar kayıt etmem gerekebliyor. Sadece Photoshop değil diğer adobe programlarını da hazırlamaya gayret göstereceğim.

çalışmaların için çok teşekkür ederim Sinan hocam
bu ortamda bizlerle paylaştığın için ayrıca teşekkür eder başarılarının devamını dilerim... :+1: :alkis:

enginozdil' Alıntı:
çalışmaların için çok teşekkür ederim Sinan hocam
bu ortamda bizlerle paylaştığın için ayrıca teşekkür eder başarılarının devamını dilerim... :+1: :alkis:
Ben teşekkür ederim Engin hocam... Sana kursta kolaylık ve sabır diliyorum...

Geri