Türk Telekom'dan 2 yıl ücretsiz internet

Kodla Büyü
s_kajmeran' Alıntı:
Kota aşımında aylık bedeli çıkarırlar...
kota aşımı yokmuş hocam 4 gb olunca duracakmış

dün türknete aylık 50 tl ile başvuru yaptım şimdi kafam karıştı iptal mi etsem acaba

Re: Ynt: Türk Telekom'dan 2 yıl ücretsiz internet

Kesinlikle Ev telefonu olanlara bedava verirler.Sayın hocam.
Ev telefonu olmayanlara Telekom su bile vermez.

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum 1 saat içinde sözleşme gelecek kurye ile 6 gb olsa hiç düşünmeyeceğim ama 4 çokmu az evde wınn var 6 gb kotalı o yetiyordu aslında

Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese diyor dikkat.

Boşver hocam 4gb internet te ne yapacaksın.. 2 yıl abonesi yapıyor vazgeçmeye kalkarsan para alırlar..

Reklam kokan hareketler bunlar.

Haa hizmet güzel, sağolsunlar iyi bir düşünce. Ama abartılacak bir hizmet de değil. Sonuçta zaten sana bana vermeyecekler bu hizmeti. Ve bir de "Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese" diyerek bütün köylerde, kasabalarda parti için en çok çalışanlara verecekleri hissini uyandırıyor.Keşke ayrımcılık yapılmadan tüm vatandaşlara eşit davranılsa.

3 tlye ellerindeki modemleri eritmeye çalışıyorlardır. Evimde internet yoktu iiii oldu gibi

4gb bedava gibi duruyor fakat ayda 25 tl...3000 dk veriyorlar.arkadaş cep tellerin cirit attıgı yerde masraf bence.ben aveadan 2gb internet 500 dk yı 25 tl alıyorum.hiç cazip durmuyor.ev telini cebinde taşıyacak mısın iş yerine belki alınabilir?guya bişey yapıyorlar 25 tl daha ver sınırsız internet baglat... :mrgreen:

Hocam bugün aradım..... sazan arıyor adamlar söyleyim size.
arkadaşın duyuruyu yaptığı gün müracaat ettim. evde ne akıllı tel var ne internet.
başvuruyu yaptığım gün aradılar, lokasyon kontrolü vs bulundğunuz bu hizmeti alamazsınız dediler.
Nerden başvurmam gerekiyordu, köyden mi dedim.
"Özür dilerim, hiper varmış alabilirsiniz"dediler. Dün aradım " anlayışınız için teşekkürler,çalışmalar devam ediyor"
Bu gün aradım düşünsenize 20 gün geçmiş "başvurunuz iptal edilmiştir" sebep ne diyorum, aktaracağım yerden öğrenirsiniz. Bir yere aktarıyor derdini ona da anlatıyorsun, adam belki telefonda göbeğini falan kaşıyordur, "ben sistem den göremiyorum, bulunduğunuz Telekom müdürlüğü iptal etmiş"
neyse diyorum 31 temmuza kadar dı ya yeni bir başvuru yapayım diyorum arıyorum
"başvuru yapamazsınız, bulunduğunuz bölgede kampanya için port tükenmiş. "
ben duyuruyu yaptığnız gün başvurdum maraşa kaç port ayırdınız ki 1 tane mi diyorum.
Bulunduğunuz mahalle diyorlar.
Sazan gibi atlamayın, adamların 40 tlden aşağı kampanyası yok 10 tlye senin için port ayırmaz.
Tekel tekel tekel. Kimi kime şikayet edeceksin ki. Din namına, Allah namına bizi bu ..... köle yapanlara yazıklar olsun. Resmen darphane ya.
gerçi abi adamlar da haklı, vatandaş evine göçmeden internet bağlatma derdine düşüyor.

AÇIK VE NET DÜŞÜNCEM ŞU.. TTNET ASLA HALKIN FAYDASINA İŞ YAPMAZ..Bİ ŞEKİLDE ACISINI ÇIKARIR..YILLARDIR ATMADIĞI KAZIK KALMADI BİZLERE.HERKESİN MUTLAKA KÖTÜ ANILARI VAR.

Geri