Turizm Haftası Davetiye Örneği Arıyorum

Kodla Büyü

DaMieN

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
15-22 Nisan'da kutlanacak olan Turizm haftası için elinde örnek davetiyesi olan var mı arkadaşlar?

Sevgili hocam toplu davetiye örneklerini inceledim elbette düzenlenebilir fakat davetiye harici 3 sunu ve 1 de video hazırlamam gerekiyor bugünkü toplantı sonucu :cry: O yüzden hali hazırda elinde olan arkadaşım var mıdır diye sordum...

Ekli dosyalar

• turizm-haftasi-etkinlikleri-2010-a.jpg
    turizm-haftasi-etkinlikleri-2010-a.jpg
    55.1 KB · Görüntüleme: 2,906
  • turizm-haftasi-etkinlikleri-2010-b.jpg
    turizm-haftasi-etkinlikleri-2010-b.jpg
    36.7 KB · Görüntüleme: 2,901
Yardımınız için çok teşekkür ederim fakat psd olmadan zor gibi...

Damien hocam bugün bendede sizden istenenlerin aynısı istendi bir sunu bir video ve davetiye siz nasıl birşey yapıcaksınız neler düşüüyorsunuz elinizde örnek varsa paylaşabilirmisiniz...

Hocam video için benden istenilen şu,

http://www.youtube.com/watch?v=b6hOsrEqYJM

Müdür yardımcıları çok beğenmiş. İndirdim ben 720p versiyonunu, onu göstereceğim programda.

Ayrıca okulda hafta boyunca gösterilecek olan 529 slaytlık bir sunum var. Türkiye'nin tarihi ve turistik yerlerini gösteren...

Davetiye için henüz bir tasarı yapmadım, hafta içi program akışını alıp birşeyler düşüneceğim....

Bir de 2011 yılına ait turizm ile ilgili istatistikleri içeren bir sunu yapabilirim. Gelen - giden turist, ziyaret edilen yerler vs vs Tabi görev yaptığım yere göre düzenleyeceğim...

BaRaNaY hocam, davetiye için birşeyler bulabildiniz mi?

Merhabalar, ben de turizm haftasında görevliyim, ilk toplantımızı da yaptık. Ama davetiye hiç aklımıza gelmedi? Kimlere vereceksiniz davetiyeyi?

İlçe milli eğitim, kaymakamlık, belediye başkanlığı, garnizon komutanlığı, diğer okul yöneticileri ilk aklıma gelenler...

DaMieN' Alıntı:
Müdür yardımcıları çok beğenmiş. İndirdim ben 720p versiyonunu, onu göstereceğim programda.
Ayrıca okulda hafta boyunca gösterilecek olan 529 slaytlık bir sunum var. Türkiye'nin tarihi ve turistik yerlerini gösteren...
Davetiye için henüz bir tasarı yapmadım, hafta içi program akışını alıp birşeyler düşüneceğim....
Bir de 2011 yılına ait turizm ile ilgili istatistikleri içeren bir sunu yapabilirim. Gelen - giden turist, ziyaret edilen yerler vs vs Tabi görev yaptığım yere göre düzenleyeceğim...

Epeyce hoşuma gitmiş ve epeyce aramıştım bu videoyu.. bulmuştum sonunda :)
Mümkünse slayt ve davetiyeyi ekleyebilir misiniz?
Teşekkürler..

Tahmin etmiştim ama bizim okulda bir çok kez ilçe töreni yapılmış olsa da davetiye kullanmadık hiç. Bu fikir hoşuma gitti ama ben bunu tören planı olarak verebilirim artık gelen misafirlere... Teşekkürler

DaMieN hocam ilacın bende hemde psd si ile birlikte ama 50mb lık bir psd dosyası var.
Mesajını şu an itibarı ile okuyorum. Gündüz vakitlerinde hatırlamam için PM atarsanız yüklemeye çalışırım.

hergunsince83' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

Epeyce hoşuma gitmiş ve epeyce aramıştım bu videoyu.. bulmuştum sonunda :)
Mümkünse slayt ve davetiyeyi ekleyebilir misiniz?
Teşekkürler..

Sunuyu ekledim. Benim hazırladığım bir sunu değil, nette gezerken bulmuştum ben de.

Henüz davetiyeyi tasarlamadım...

http://www.4shared.com/rar/H13dAGnZ/TURZM_SUNUSU.html

DNS'lerinizi değiştirin...

208.67.222.222
208.67.220.220

Çok uğraşma hocam yeterlidir bu. İç dış aynı oranda zaten. Sen sadece text değişikliğini yap.
Rezolasyon 72 . yanlış hatırlamıyorsam zarf boyutunda idi.

Çıktı alma işlemini nasıl yapmıştınız? Direk bunun üzerinden mi baskı?

Damien hocam mesaja bugün bakma fırsatım oldu, hocam bende bbir gelişme yok... ilkayla hocamın paylaşımı çok güzrel onu değerlendiricem, teşekkürler...

Paylaşımlar için teşekkürler ancak, ilkayla hocam, sizin link'iniz virüs uyarısı verdirdi. Saygılar.

Evet Turizm haftası yaklaşıyor yine. Bugün toplantı yaptık....

Bu sene için bir sokak röportajı ve fotoğraf sergisi düşünüyoruz geçen seneden farklı olarak...

Davetiye için yine fikirlere açığız arkadaşlar. Paylaşımlarla birbirimize yardım edelim....

Geri