Turbobit üyeliği

Kodla Büyü

plankml

Aktif Üye
Arkadaşlar SMS yoluyla turbobit premium üyeliği alan var mı? Güvenebilir miyim? Örneğin aylık almayı düşünüyorum ama bir ay sonunda kendi kendine yenilenir mı? Numaram ya da kişisel bilgilerim kötü niyetli insanların eline geçer mı? Kısacası malum dolandırıcılık olayları nedeniyle epey tedirgin oldum.

Turbobit hesap almak yerine, satın alıp kiralayan kişilerden alırsanız hem çok daha uyguna almış hemde dolandırılma gibi risklere girmemiş olursunuz. Düşünürseniz link verebilirim ödeme gittigidiyor üzerinden yapılıyor. 5 yıldır aynı kişilerden alıyorum.

bence turbo bit alma. onun yerine alldebrid veya benzeri hesap al. birçok depolama alanından yüksek hızda indirme yapabilirsin. ben öyle yapıyorum. tavsiye ederim.

@erdalzappa katılıyorum riske girmek yerine güvenilir kişileri tercih ederseniz işinizi görür

hocam ben turbobitin kendi anasayafasından 1 haftalık abone oldum. 1 hafta sonra otomatik olarak bitti. devam olmadı. herhangi bir sıkıntı yaşamadım. ayrıca link çeviri sitelerini hiç incelediniz mi? onlarda hızlı indirme sağlıyor..

@erdalzappa hocam paylasirsaniz sevinirim

@bidene hocam teşekkür ederim

Peki GittiGidiyor da bu süreç nasıl işleyecek?Ödeme yapınca kodu kargoyla mı gönderiyorlar nasıl oluyor?

plankml' Alıntı:
@erdalzappa hocam paylasirsaniz sevinirim

@bidene hocam teşekkür ederim

Peki GittiGidiyor da bu süreç nasıl işleyecek?Ödeme yapınca kodu kargoyla mı gönderiyorlar nasıl oluyor?
Hocam mesajla kod gonderecekler gittigidiyordan sizde kullanacaksiniz

N11'den aldım ben gayet kullanışlı size şifre ve kullanıcı adını e-posta yolu ile iletiyorlar bu bilgileri kullanarak turbobit'e erişim sağlıyorsunuz.

Son düzenleme:
Geri