Tüm tahtalarda sınırlı bağlantı sorunu

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hafta başından buyana okulda fatih ağı gitti. Tüm tahtalar ve bilgisayarlar ip alamıyor sınırlı bağlantıda kalıyor. Bu durum genel bir durum mudur acaba ? yoksa bizdeki altyapıda mı sıkıntı oluştu. Çünkü fiberi yeni aktif ettiler.

İnnovayı arayınca ttnet in numarasını veriyorlar. Sizin ulaştığınız bir numara var mı acaba bu firmaya

Yaşadığım bir sıkıntıyı paylaşayım,muhtemelen ilerde sizlerde karşılaşabilirsiniz.
Meb Fatih Fiber kullanan bir okulda çalışıyorum. Dünden beri kablosuz da internet vardı(F@tih, f@tih) fakat, kablolularda internet yoktu, ip alamıyordu. Arıza bildirimini 444 45 64 nolu telefondan açıldıktan sonra direk 632 yi tuşlayıp müşteri hizmetlerine ulaşın. burada ısrarla fatih projesi fiber kullandığınızı belirtin :) arıza kaydınız oluşturuluyor. fakat maalesef dönmeleri 1 günü aldı. . Yetkili firma uzaktan, ip sistemini değiştiriyor. yani önceden 192.168.95 ten alan makineler, 192.168.7... almaya başlıyor. Sanırım ilk sistemde (95 li) sıkıntılar varmış. Bilginiz olsun, selamlar, kolay gelsin....

sanırım senin de sıkıntın bu hocam, bizde dün başladı, bu gün sabah hallettik. Ama inanın adamları sıkıştırmak lazım.

özelden işi çözen şahsın numarasını atıyorum. (Tabi o mu çıkar bilmiyorum)firmanın yetkilisi

xk-2' Alıntı:
sanırım senin de sıkıntın bu hocam, bizde dün başladı, bu gün sabah hallettik. Ama inanın adamları sıkıştırmak lazım.
yarın ben de arayayım hocam. 18:00 kadar hizmet veriyorlarmış, Bakalım artık nasıl çözülecek.

Geri