TÜM ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ÇAĞRI

Kodla Büyü

dimrak

Aktif Üye
Aktif Üye

ARKADAŞLAR RİCA ETSEM BİLŞİMCİLER OLARAK ŞU TWİTİ YAKINLARINIZ ULAŞABİECEĞİZ TÜM HERKESE PAYLAŞIRMISINZ BUGÜN BUNU BAŞARALIM 2 ,3 23 FARKEDERMİ DEVLET YAS TUTMUYORSA BİZ TUTALIM ŞİMDİLER UĞRAŞAN HERKESE TEŞEKKÜRKER
"BUGÜN HERKES EVİNİN ÖNÜNE İNSİN 20:00 DE ÇOK MU ZOR DİZİ Mİ KAÇIYOR ÇAY MI SOHBET Mİ SESSİZCE PAYLAŞALIM ACIMIZI ,YASIMIZI "

ARKADAŞLAR RİCA ETSEM BİLŞİMCİLER OLARAK ŞU TWİTİ YAKINLARINIZ PAYLAŞIRMISINZ BUGÜN BUNU BAŞARALIM 2 ,3 23 FARKEDERMİ DEVLET YAS TUTMUYORSA BİZ TUTALIM
"BUGÜN HERKES EVİNİN ÖNÜNE İNSİN 20:00 DE ÇOK MU ZOR DİZİ Mİ KAÇIYOR ÇAY MI SOHBET Mİ SESSİZCE PAYLAŞALIM ACIMIZI ,YASIMIZI "

HASARİ BEY SİTE YÖNETİMİNE SESLENİYORUM BUNA SAHİP ÇIKIN BİŞEY YAPMIYORUSNUZ SADECE KONUŞUYORSUN DİYENLERE LÜFEN BUNRAN FACEBOKKTAN TWİTERDAN HERKESE ULAALIM

Merhaba Hocam,
Konu içerisindeki mesajlarda BÜYÜK harf yerine küçük harfleri tercih ederseniz üyeler tarafından okunması kolaylaşacaktır.
Şuan fazla üzüntülüsünüz biraz daha sakinleşip öyle mesaj yarsanız daha sağlıklı olacaktır.

HOCAM YARDIMCI OLURMUSUNUZ BUGÜN HERKESİ SOKAGA DÖKELİM KENDİMİZ İÇİN DEĞİL ZATEN KENDİMİZ İÇİN BİR ARAYA KELMİYORUZ BARİ BU KONUDA ORTAK HAREKET EDELİM EVİNDEN ÇIKMASIN CAMINDAN BAKSIN AMA TEPKİSİNZ DURMASIN KİMSE BİZLER ÖĞRETMENİZ BİR FAKIMIZ OLMALI TOPLUMDA BİR HAFTADA KAÇ KİŞİNİN OCAĞI SÖNDÜ ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİMİ Mİ YAKSIN SADECE

Herkes 20:00 da evinin onune inecegine herkes birer yasin okursa sehitlerimiz daha memnun olur kanatindeyim... Milleti provoke eden hareketlerden kacinmamiz lazim bu gunlerde diye dusunuyorum...

Kosovali' Alıntı:
Herkes 20:00 da evinin onune inecegine herkes birer yasin okursa sehitlerimiz daha memnun olur kanatindeyim... Milleti provoke eden hareketlerden kacinmamiz lazim bu gunlerde diye dusunuyorum...

hem yazin okunsun hemde sokaklara çıkılsın. millet tepkisini göstermediği sürece işin ciddiyetide artıyor.

türk milleti çok sabırlıdır kolay kolay proveke olmaz ama bardak taşarsada ortalık toz duman olur bu geçmiştede millet olarak böyledir. pkk lıar bebek katili apo nun bile doğum günü çoluk çocuk bütün sülale yollada düşüp kutluyor ama biz onca şehidimiz için sokağa çıkmaya korkuyoruz.

Evet dogru bosnaya kosovoya mevlit okuyacaginiza kendi sehitlerimize camilerde kuran tertiplensin.bizi kimse kurtarmaz arkadas.4 yanimiz dusman.

Resim görüntülenmiyor.Arıca bu konuda şunları söylemek istiyorum.Yıllardır ordunun ihmalkarlığı nedeniyle yüzlerce şehid verildi.Ama her olaydan sonra suç ya terörist başına ya da dış mihraklara atıldı.Tamam bunlar zaten yılanın başı da yahu insan dönüp bir sormaz mı kendine: bu dengesiz komutanlar neden böyle yapıyor diye?
" O saatte sayım yapmak ne iş?
" 19 yaşında ağzı süt kokan gençlere bu işi vermek de ne iş?
" Heronların gördüğü teröristleri katır sürüsü demek de ne iş?
" Askeri karşısına dikip eğilerek kovboy edasıyla kurşun sıkarak hedefi vurmak da ne iş?
" Daha askerliğinin ilk günlerinde askerin eline el bombası vererek ceza vermek de ne iş?
" Ordu düzeni iyi değil revizyon gerekli vicdan-ı red ve profesyonel ordu gerekli diyenleri vatan hainin ilan etmek de ne iş?

Tüm bunlar olurken bizim yüce milletimiz halen imza, kampanya peşinde.Durup bir düşünmez yargılamaz, sorgulamaz. Tek yapacağı Facebook'da orda burda slogan atıp lanet yağdırmak olur. Kimi Tayyip'i suçlar kimi apo'yu....apo'ya neden kızıyorsunuz ki o zaten misyonu gereği işini yapıyor.Şeytana neden bizi yoldan çıkartıyorsun diye sitem etmek gibi birşeydir bu.Önce içimizdeki çürükleri, hainleri temizlememiz gerekli.Daha sonra milletçe yattığımız uykudan uyanmamız gerekli.Bu kafayla gidersek biz daha çok acılar görürüz.....

mazaka2012' Alıntı:
Resim görüntülenmiyor.Arıca bu konuda şunları söylemek istiyorum.Yıllardır ordunun ihmalkarlığı nedeniyle yüzlerce şehid verildi.Ama her olaydan sonra suç ya terörist başına ya da dış mihraklara atıldı.Tamam bunlar zaten yılanın başı da yahu insan dönüp bir sormaz mı kendine: bu dengesiz komutanlar neden böyle yapıyor diye?
" Askeri karşısına dikip eğilerek kovboy edasıyla kurşun sıkarak hedefi vurmak da ne iş?
" Daha askerliğinin ilk günlerinde askerin eline el bombası vererek ceza vermek de ne iş?
" Ordu düzeni iyi değil revizyon gerekli vicdan-ı red ve profesyonel ordu gerekli diyenleri vatan hainin ilan etmek de ne iş?

Tüm bunlar olurken bizim yüce milletimiz halen imza, kampanya peşinde.Durup bir düşünmez yargılamaz, sorgulamaz. Tek yapacağı Facebook'da orda burda slogan atıp lanet yağdırmak olur. Kimi Tayyip'i suçlar kimi apo'yu....apo'ya neden kızıyorsunuz ki o zaten misyonu gereği işini yapıyor.Şeytana neden bizi yoldan çıkartıyorsun diye sitem etmek gibi birşeydir bu.Önce içimizdeki çürükleri, hainleri temizlememiz gerekli.Daha sonra milletçe yattığımız uykudan uyanmamız gerekli.Bu kafayla gidersek biz daha çok acılar görürüz.....
kusura bakma da hocam bu maddelerdeki şu katır sürüsü yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı en başta vicdani retçiler vurduğumuz teröristi kaçakçı yaptı... bu yaptığın fırsatçılığa doğru gidiyor... şu gün acı keder günü yapma lütfen...

İlk açıklama 'kaza' denildi. Ancak emekli tümgeneralin iddiaları olay yarattı. İşte canlı yayındaki o can yakan analiz.

İNTERNETHABER (ÖZEL) - Genelkurmay 'bilinmeyen bir nedenle' vurgusunu yaparken Bakan Veysel Eroğlu 25 askerin şehit olduğu patlamayı "kaza" olarak duyurdu.

Ancak ekrana yansıyan iddialar çok başka.
CNN Türk'teki canlı yayında konuşan Emekli Tuğgeneral Haldun Solmaztürk bu olayın kaza olmasının mümkün olmadığı iddia etti. Bakan Veysel Eroğlu'nun açıklamasını sert bir dille eleştiren general, işin içinde bir bit yeniği olduğunu düşünüyor. Generalin canlı yayında ortaya koyduğu çarpıcı sorular kesinlikle yanıtlanması gereken veriler içeriyor.

CAN YAKAN ŞOK ANALİZ

BU SORULARIN YANITI
ARANIYOR?

*Gecenin o saatinde (21.15) asla
sayım yapılmaz. Neden o saatte
sayım yapıldı?

*Bu malzemeler darbeye dayanıklıdır.
Düşse dahi patlamaz. O zaman
bu patlama nasıl oldu?

*Sayımları uzman personel yapar.
O saatte 25 erin orada ne işi vardı?

Emekli Tümgeneral Haldun Solmaztürk, canlı yayında şu şok iddiaları dillendirdi;

*Bu kaza olabilir mi? Kaza olma ihtimali olmama ihtimaline karşı çok düşük. Çünkü askeri mühimmat darbelere dirençli imal edilir. Bunlar sandıklar içindedir. El bombaları tek taşınmaz, sandıklar içindedir.

*Bu mühimmat düşmekle patlamaz.

*El bombaları fünye ve bomba ayrı olarak bulunur. Patlaması için fünye ile bombanın birleştirilmesi gerekir. Bunlar ambalajlar içindedir. Haliyle böyle bir patlama olmaz. Kazaysa bu akıl almaz bir kaza...

*Açıkça söylüyorum 21.15'te bu patlamanın, kabul edilebilir bir tarafı yok. O saatte sayım olmaz. Bunu hiçbir asker kabul edemez. Savaşın ortasında değiliz ki, neden gece yapalım bunu. Şırnak'ta olsa çatışma varken olsa anlarım. Ama Afyon'dasınız. Gece görüş koşulları bu kadar sınırlı. Bunun hiçbir açıklaması yok.

*Burası en üst düzeydeki depodur. Sadece uzmanlar bulunur. Er bulunmaz.

*Sıradan herhangi bir asker bile bu saatte 21.15'te bunun yapılmayacağını bilir. Çünkü gece burada suni aydınlatma yapmak gerekir. Savaşın içinde değilken acil olarak niye gece sayım yapılsın.

*25 şehit var. Gece, karanlıkta, dar bir alanda 25 asker biradadaysa buna kaza denemez.
Bu kadar sayıda insan gece mühimmat elden geçeriyorsa bunun kabulu mümkün değil.

*Kaza mı değil mi? PKK yapmadı diyemeyiz tıpkı kaza değil diyemeyeceğimiz gibi.

Kaynak : http://www.internethaber.com/afyonkarah ... z25gpo9VBR

hızlıtürk' Alıntı:
mazaka2012' Alıntı:

kusura bakma da hocam bu maddelerdeki şu katır sürüsü yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı en başta vicdani retçiler vurduğumuz teröristi kaçakçı yaptı... bu yaptığın fırsatçılığa doğru gidiyor... şu gün acı keder günü yapma lütfen...

Edeb kuralları çerçevesinde konuş öncelikle.Sen kimsin, nesin, beni tanıyor musun, benim yazımdan nasıl böyle bir sonuç çıkarttın? Neyin fırsatı anlamadım? Yıllardır süren olaylar dizisini anlattım, hataları anlattım.Ne fırsatından bahsediyorsunuz? Ben bu acılar sürmesin, artık bu gidişe bir dur densin diye düşündüğüm için yazdım.Hem bu acı yeni değil bilmiyorsanız okuyun araştırın biraz. 30 yıllık bir acıdan bahsediyoruz burada.Hepimiz acıyı yaşıyoruz ama daha fazla acı yaşamamak için çareler üretmeyelim mi? Bu çürümüş düzene bir dur demenin zamanı gelmedi mi? Hiç sorgulamadan her acı ardından oturup, başımızı kuma gömüp ağlayacak mıyız? Sizin derdiniz tek taraflı olarak vicdan-ı redçiler ise o buranın konusu değil. Çıkarta çıkarta buradan mı sonuç çıkarttınız yani?

:alkis:
Kosovali' Alıntı:

Geri