Tüm akilli tahtalar ayni anda çöktü

Kodla Büyü

cehakverdi

Üye
Faz1 etkileşimli tahtalarda bu sabah okula geldigimizde birçoğunun acilmadigini gördük. Acaba meb uzaktan yazilimmi guncelliyor yoksa bir ogrencimiz bizi mi deniyor. Var mi aynı sorunu yaşayanlar

Mudur benden habersiz mesaj programi satin almış. Onlar haftasonu kurulum yapmış ve bozmus. Konuyu kapatabiliriz.

Sorunu çözmüşsünüz ama ben yerinizde olsam habersiz böyle bir iş yapılmasına çok sinirlenirdim. Okulun btr öğretmeni sizseniz, sizden habersiz hiçbir kurulum değişiklik yapılamaması gerekir. Bence şifre ile program kurulmasını engelleyin derim.

hakkınızda çok üzüldüm. demekki müdürünüz ben de senin bildiklerini biliyorum ve sana ihtiyacım yok ayarında birisi olsa gerek. Merak etmeyin bu tür olaylar size ihtiyacı olduğunu gösterir. her işte bir hayır vardır.

Sorunu çözmüşsünüz ama ben yerinizde olsam habersiz böyle bir iş yapılmasına çok sinirlenirdim. Okulun btr öğretmeni sizseniz, sizden habersiz hiçbir kurulum değişiklik yapılamaması gerekir. Bence şifre ile program kurulmasını engelleyin derim.
Okul müdürü BTR den izin almaz hocam. İstediğini yapabilir. Ama danışmadan bu tür işlemler yaparlarsa sonucun ne olduğunu da artık anlamıştır.

Hepsine format atacagim icin sifre falan yoktu biosta.. atmislar format. Gelsin duzeltsinler. Daha da sorun cozmem. Bi sorun olursa mesaj programindan der cikarim

Geri