TübitakOrtaöğretim Proje Yarışması İçin Egzersiz Planı Yapan

Kodla Büyü

havas

Site Gezgini
Herkese Selamlar. Tübitak Ortaöğretim Proje Yarışması İçin Egzersiz Planı Yapan arkadaş veya arkadaşlar var mı? Forumdan bir tane buldum ancak, tam emin olamadım. Geçen yıl veya bu yıl için yapan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

hocam bende forumda bulup kendime ve ilçe milli eğitimin isteklerine göre düzenledim.

Ekli dosyalar

• Tubitak.rar
    7.9 KB · Görüntüleme: 328
proje yarışması bizim bildiğimiz tubitak sergisinden farklı mı hocam?

SoNMeZ' Alıntı:
proje yarışması bizim bildiğimiz tubitak sergisinden farklı mı hocam?

sergi okulda yapılıyor. Proje yarışması ise tübitağın belirlediği bölgelerde yapılıyor. Farklı illerden bölgeye seçilen projeler arasından seçilen birinciler türkiye birinciliği için merkezi yarışmaya katılıyorlar.

onu zaten biliyorum da hocam bu süreç en başta planlama aşamasında bilinmiyor. önce sergi için planlamalar yapılıyor, yıl boyu sergi için hazırlık yapılıyor ve sergiye gelen temsilci seçim yapıyor diye biliyorum. yani demek istediğim sergi için egzersiz açılabildiği gibi ayrıca yarışma için de yıllık egzersiz mi açılıyor ?

Sergide için hazırlanan projeler ile bölge finallerine de başvuru yapabilirsiniz. O kadar proje hazırladıktan sonra bölge yarışmasına başvurmamak hata olur zaten. Bölge yarışmaları okul sergilerinden çok önce olduğu için sergide bir seçim vs beklemeyin.

Tübitak projeleri liseler için hocam. Ortaokulda da benzeri farklı proje yarışmaları vs oluyor. Onlara göre yapabilirsiniz.

cgg*seco' Alıntı:
hocam bende forumda bulup kendime ve ilçe milli eğitimin isteklerine göre düzenledim.
Hocam planın en alt kısmında bir eksik var sanırım.
Öğretmenin karşısında müdür en altta Milli eğitim müdürlüğünde ilgili şube müdürünün oluru olması gerekiyor diye biliyorum.

bu senenin planı arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• 2016-2017-BİLİŞİM DERSI-EGZERSİZ.rar
    23.5 KB · Görüntüleme: 230
tübitak projeleri için egzersiz mi açabiliyormuşuz hiç haberim olmadı :scared: pat diye proje yapın diyorlar ama böyle şeylerden bahsetmiyorlar yarın okulda bunu bir sorayım

Evet arkadaşlar malum sene başı geldi. Proje egzersizi konusunda tecrübeli arkadaşlar bizi işlem basamakları konusunda bilgilendirseler.

Geri