Tübitak projesi hakkında

Kodla Büyü

main

Site Gezgini
Merhaba. Okul müdürü beni tübitak için kordinatör seçti. Okulumdaki hocalar proje yapmak istemiyorlar. Tek başıma tüm projeleri yazmak bana fazla gelir. Hiç proje girişi yapmazsam bir sıkıntı olur mu?

Yasal olarak sıkıntı olmaz ama müdürünüz ile konuşmanızda fayda var. Durumu anlatarak projeye başvuru yapmayacağınızı söylersiniz.

Hocam durumu müdürünüzle konuşun. İlla yapılacak diyorsa yapanları sisteme işlersin. Üzerine düşeni yapmış olursun. Belli bir sayıyı geçmeyince zaten onaylanmaz. Müdürünüz de kimin ne yaptığını görmüş olur. Başkalarının işlerini yapacağım diye uğraşmayın boşuna.

Bizde de var bu muhabbet, en az 3 farklı branşta, ve en az 20 proje ki en az yarısı araştırma projesi olacak..
Bunları tek bir ogretmen yapamaz.

Merhaba. Okul müdürü beni tübitak için kordinatör seçti. Okulumdaki hocalar proje yapmak istemiyorlar. Tek başıma tüm projeleri yazmak bana fazla gelir. Hiç proje girişi yapmazsam bir sıkıntı olur mu?
Tek başınıza projelerin tamamını yapmaya kalkışmayın hocam.. Yukarıda arkadaşlar ne yapacağınızı özetlemiş.. Üzerinize fazla sorumluluk almadan bu işi çözmeye çalışın.

Sizin göreviniz projeleri hazıramak değil belli bir şablona gore öğretmenler tarafından hazırlanan projeleri sisteme işlemek 20 proje olmazsa da okulda proje açılmaz.

Geri