Tübitak paraları yatmaya başladı peki nasıl bir yol izleyeceksiniz?

Kodla Büyü

H_M

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar.
Paralar yatmaya başladı peki bundan sonra nasıl bir yol izlemeyi planlıyorsunuz? Harcamalar konusunda?
Bir kırtasiye ile konuşmayı düşünüyorum. Oradan gidip herkes malzemesini alsın ben gidip toplu ödemesini yapayım. Ya da başka bir yerden malzeme alınacak ise zaten faturasını bana getirirler ben de ödemesini yaparım.
Okulumuz kalabalık değil ama yine de bu harcamalar konusunda kaçırdığım unuttuğum nokta olur mu diye endişe ediyorum.
Daha önce yürütücülük yapmış olanlar bize deneyimlerinden bahsederse çok iyi olur.

Merhaba hocam;
Ben iki sene önce koordinatörlük yapmıştım. Kırtasiye ürünleri için bir kırtasiyeyle anlaştım bütün hocaları oraya yönlendirdim. Diğer harcamaları da benim rehberliğimde yapmışlardı. Çünkü faturaları fuar bilgilerinize göre kestirmeniz gerekiyor. Fatura bilgileri;
"................... Okulu TÜBİTAK ............. Nolu 4006 Bilim Fuarı Projesi TC:...............(Yürütücü Tcsi)"
şeklinde düzenlenmeli. Zaten kurumsal firmaların çoğu bilim fuarı faturası yazmaya aşina.

• Beğen
Tepkiler: H_M
Merhaba hocam;
Ben iki sene önce koordinatörlük yapmıştım. Kırtasiye ürünleri için bir kırtasiyeyle anlaştım bütün hocaları oraya yönlendirdim. Diğer harcamaları da benim rehberliğimde yapmışlardı. Çünkü faturaları fuar bilgilerinize göre kestirmeniz gerekiyor. Fatura bilgileri;
"................... Okulu TÜBİTAK ............. Nolu 4006 Bilim Fuarı Projesi TC:...............(Yürütücü Tcsi)"
şeklinde düzenlenmeli. Zaten kurumsal firmaların çoğu bilim fuarı faturası yazmaya aşina.
Teşekkür ederim hocam.

Daha önce koordinatörlük yapan arkadaşlar! Robotistandan aldığım mbot için gönderilen faturayı koordinatör kabul edemeyebilirim diyor. Faturam onun istediği doğrultuda hazırlandı gönderildi ama e fatura bu, sisteme işleyemiyorum görünmüyor falan diyor. Nasıl bir sistemi var görmedim ama nasıl işlenmesi gerektiği hakkında bilgisi olan var mı?

web alanı alırken faturalandırma işlemini nasıl yapacağız bilgisi olan var mı?

Daha önce koordinatörlük yapan arkadaşlar! Robotistandan aldığım mbot için gönderilen faturayı koordinatör kabul edemeyebilirim diyor. Faturam onun istediği doğrultuda hazırlandı gönderildi ama e fatura bu, sisteme işleyemiyorum görünmüyor falan diyor. Nasıl bir sistemi var görmedim ama nasıl işlenmesi gerektiği hakkında bilgisi olan var mı?

Fatura bilgileri Tübitak Sonuç Bilgi Sistemi açıldığında girilmekte. Şu an için fatura bilgisi girmiyoruz ayrıca e-fatura da herhangi bir sorun çıkmıyor hocam sadece Tübitak'ın izin verdiği alım sınırıları dışına çıkmamak gerekiyor (Bilgisayar Tablet vs. almak gibi) önemli nokta fatura da yürütücü adı ve TC sinin yanında Tübitak 4006 Bilim Fuarı ..........Nolu Proje ibaresinin geçmesidir.

web alanı alırken faturalandırma işlemini nasıl yapacağız bilgisi olan var mı?

Uygun bir fatura kesebiliyorsa sıkıntı olmaz hocam. Hizmet faturası ve ya direkt domain hosting ücretide kesebilir ben bununla ilgili bir kısıtlama görmedim Tübitak ta ama eğer riske girmeyeyim diyorsanız Hizmet bedeli adı altında bir fatura kestirin

Geri