Tübitak Bilim Fuarı Projelere Ait Afiş Örneği

Kodla Büyü

izorya43

Aktif Üye
Bu da projelerimizden birine ait afiş örneği.

Ekli dosyalar

• p16yas8yağmur.jpg
    p16yas8yağmur.jpg
    199.5 KB · Görüntüleme: 1,302
Hocam afişin boyutları kaça kaç acaba? Bir de tasarım için photoshop mu kullandınız? Biz de bu tarz bi afiş hazırlama arefesindeyiz, bilgi verebilirseniz seviniriz. :) Hatta photoshop ise kaynak dosyayı paylaşırsanız daha da seviniriz :oops:

Teşekkürler hocalarım. Afiş boyutu 1e 80 gibi sanırım. Bu arada afiş şablonu bastırdığımız matbaaya ait. Ama genel olarak bizim fikirlerimizle şekillendi.Onların şablonlarının üstüne kendi fikirlerimizi eklettik. Her branşın projelerini farklı renkte yaptık. Afişin üzerine gördüğünüz gibi bilim çocuğu karakterlerini yerleştirttik. Corel Drawda çalıştılar. Logoların yerleşimi, yazıların font ve büyüklükleri bize ait. Onların şablonu sıradandı biraz.

Öncelikle emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler, çalışmalarınızda başarılar.
Küçük bir öneri, eğer afiş tek sayfa ise sağ taraftaki çerçeve alt ve solda da devam etse, bu haliyle sanki projenin altta ya da yanda devamı varmış gibi bir görüntü oluşmuş.

Yakuphan Hocam, aslında ben de aynısını önerdim bilgisayar başındaki arkadaşa ama proje bilgilerini yazmak için yeterli alan kalmayacağı endişesi ile sadece tek tarafı renklendirebildik malesef. Simetrik olsa daha iyi olurdu elbet. Teşekkürler.

izorya43' Alıntı:
Yakuphan Hocam, aslında ben de aynısını önerdim bilgisayar başındaki arkadaşa ama proje bilgilerini yazmak için yeterli alan kalmayacağı endişesi ile sadece tek tarafı renklendirebildik malesef. Simetrik olsa daha iyi olurdu elbet. Teşekkürler.
Hocam psd si var mıdır bunun lütfen:(

Geri