Tübitak 4006 proje panosu

Kodla Büyü

bundara79

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar elinde tübitak 4006 projeleri için hazır pano şablonu var mı acaba?

Biz okulda bu şablona göre yapıyoruz.

Ekli dosyalar

• rnek pano.jpg
    rnek pano.jpg
    172.3 KB · Görüntüleme: 1,146
Arkadaşlar matbaalardan foreks üzerine pdf baskı isteyin. kartonla uğraşmayın. Gerçekten çok güzel oluyor. Indesign dosyası buyurun.

Ekli dosyalar

• Tubitak 4006 indesign fotmat.zip
    3.9 MB · Görüntüleme: 1,072
bu boyutlarda baskı çok tutuyor, 50 ye 70 yapsak biraz daha uygun oluyor, fakat küçük gelir mi kararsısız

A3 e yaptım 3 adet.okulda bastım renkli konica var.Dışarıya para vermeye gerek yok.Renkli yoksa fatihten gelen a3 lere siyah basabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• projepanosu.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 444
Bu sene ilk kez 4006 bilim fuarı yapıyoruz, projeden birisi "3d yazıcı". öyle olunca almışken iş görsün, iyisi olsun diyerek 3300tl ye yazıcı, 400-500 tl de filamente, 900 tl de arduino,motor,sensör derken para çok az kaldı. Böyle olunca da panoya para ayırmadım bilinçli olarak ki kalmadı, panoyu bizden önce yapacak başka bir okuldan ödünç alacağım. baskıları da okuldan halledeceğim.
Seneye kısmet olur da yaparsak, kontaplak tabakalar var. bir tabakadan 6 tane pano çıkıyor. araya menteşe veya, kalın bantlarla bağlantı yapılıyor. 4-5 yıl kullanılabiliyormuş. Böyle bir şey yapacağım.

Panoyu 50x70 olarak tasarlandı arkadaşlar biz çıktı alıp ilgili alanlara yapıştırmayı düşünüyoruz hepinize kolay gelsin

Ekli dosyalar

• pano50x70.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 173
Geri