Tubitak 4006 Proje Başvuru Formu

Kodla Büyü
Arkadaşlar okulumda Tubitak 4006 proje yürütücüsüyüm girişlerin daha hızlı olması için form hazırladım.İşine yarayanlar indirebilir. Kolaylıklar Diliyorum.

Ekli dosyalar

• 4006pROJEBAŞVURUFORMU.pdf
    405.8 KB · Görüntüleme: 1,142
Eline sağlık hocam bi formda benden!..

Ekli dosyalar

• 4006 BİLİM FUARI PROJE FORMU.pdf
    186.3 KB · Görüntüleme: 480
Benim anlamadğım sey neden okulda tübitak sorumlusu var neden ilde sorumlusu var bölgede sorumlusu var. Bİr öğrenci vatandas 2018 yılında neden fikirlerini projesini dogrudan tübitaka sunamaz. Aklımda deli sorularr

Amaç özet ve yöntemin nasıl yazılması gerektiğine dair küçük bir açıklama.öğretmenler bu konuyu bayağı merak ediyor nasıl yazacağız diye. faydalı olması dileğiyle.

Ekli dosyalar

• IMG-20181101-WA0000.jpg
    IMG-20181101-WA0000.jpg
    63.1 KB · Görüntüleme: 493
Paylaşılan Formu ve Açıklamayı excell'e taşıdım kalan karakter sayısını gösteren şekilde öğretmenler tarafından anlaşılsın maksadıyla

Ekli dosyalar

• Tubitak 4006 Proje Bildirme Formu 2018.rar
    73 KB · Görüntüleme: 279
Son düzenleme:
Arkadaşlar proje koordinatörü oldum bu işe e-imza alarak mi başlayacağız... işleyiş nasıl oluyor..

Paylaşılan Formu ve Açıklamayı excell'e taşıdım kalan karakter sayısını gösteren şekilde öğretmenler tarafından anlaşılsın maksadıyla
hocam öncelikle paylaşım için teşekkürler, ancak proje girişlerinde en az 100 en çok 300 kelime olacak. Siz karakter olarak hesaplatmışsınız.

Benim anlamadğım sey neden okulda tübitak sorumlusu var neden ilde sorumlusu var bölgede sorumlusu var. Bİr öğrenci vatandas 2018 yılında neden fikirlerini projesini dogrudan tübitaka sunamaz. Aklımda deli sorularr
hocam okulda tübitak sorumlusu yok, 4006 yürütücüsü var. diğer il,ilçe sorumlularının görevleri var. normal vatandaş TÜBİTAK için başvuru yapabilir diye biliyorum ama onun çağrıları farklı alanda. biz burda 4006 için konuşuyoruz. 4006 okullar için yapılan bir çağrı.

Arkadaşlar tubitak başvuru formundaki bilim Fuarı Başlangıç-Bitiş tarihine ne girdiniz...

arkadaşlar 4006 için öğrenci bilgileri gerekiyor mu ,ben ilk kez hazırlayacağım,geçen sene öğrenci bilgileri başvuruda istenmiyormuş,bu sene isteniyor mu?

arkadaşlar 4006 için öğrenci bilgileri gerekiyor mu ,ben ilk kez hazırlayacağım,geçen sene öğrenci bilgileri başvuruda istenmiyormuş,bu sene isteniyor mu?
Sadece Kimlik No, Ad Soyad var başvuru formunda. Onları yazacağız.

Başvuru esnasında öğrenciler ile ilgili bilgi girmiyoruz hocam. Fuar bittikten sonra rapor kısmında gerekli oluyor öğrenci bilgileri.

Hocamın formunu kelime sayacak hale getirmeye çalıştım.

Ekli dosyalar

• Başvuru Formu (Kelime Sayılı).rar
    72.2 KB · Görüntüleme: 134
Geri