tubitak 4006 için hepsiburada.com dan alışveriş

Kodla Büyü

emines

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhabalar tubitak için hepsiburada. com dan alışveriş yapan varmı acaba faturaları nasıl ayarladınız.

İnternetten yapılan malzeme alımlarında proje numarası, yürütücü T.C.’si ve adının yazılması; mümkün olmazsa proje numarası veya yürütücü bilgilerinin yer alması yeterlidir.
Hocam Internet alışverişlerinde yürütücü ismi ve tc'si olsa bile yetiyor çağrı metnindeki bu kısma göre.

Arkadaşlar nerden bulaştıksa proje yürütücülüğü görevi bize kaldı. Hergün ayrı canım sıkılıyor. En son bir hoca ben projeden çekilmek istiyorum diyor. Konuyla ilgili ilimizdeki sorumlu ile görüştüm. Proje gerçekleşmezse senin başın ağrır diyor. Böyle bir durumla karşılaşan arkadaş var mı?

hocam projeden çekilmek ne demek allah aşkına? hayır olsa dükkan senin de projeler baştan giriliyor onaylanıyor artık o proje yapılacak aksi bir durum olamaz benim şahsi fikrim ikna etmeye çalışın eğer 1 proje ise yapacak başka birini bulun ya da kendiniz yapın . ve bunu da kendisine anlatın baştan bilgiler giriliyor artık değişiklik yapmak mümkün değil diye. para yatmış proje başlamış şimdi mi aklına geliyor ??? bir kaç proje için bütün fuarı mı iptal edecksiniz????

ben de kendi projelerimi şu anda daha farklı bir şekilde yapmak istiyorum ya da yeni projeler görüyorum keşke şunu yapsam dediğim oluyor ama iş işten geçti artık verdiğimiz projeler harfiyyen yerine getirilecek...

Parayı harcamadıysanız geri yatırıp iptal edebilirsiniz hocam

Arkadaşlar nerden bulaştıksa proje yürütücülüğü görevi bize kaldı. Hergün ayrı canım sıkılıyor. En son bir hoca ben projeden çekilmek istiyorum diyor. Konuyla ilgili ilimizdeki sorumlu ile görüştüm. Proje gerçekleşmezse senin başın ağrır diyor. Böyle bir durumla karşılaşan arkadaş var mı?
İyice çocukluk yapmış meslektaşımız.. Sokakta evcilik oyunu mu oynuyormuş da çekiliyormuş.. Durum ne olursa olsun şurada zaten 2 ay kalmış, yapıp versin projesini..

Ben bütün alışverişleri internetten yapıyorum.
Adres kısmına proje numarasının olduğu ifadeyi yazdıktan sonra alt satıra adresi devam ettiriyorum.
Ürün ve fatura geldi, istenildiği gibi sorunsuz. robotistan, f1depo, n11 den aldım ürünleri.

Henüz yapmadım ama bizim Milli eğitim, Okul müdürünüz DYS den Proje danışmanlığı olan öğretmenlere "şu projede danışman olarak görevlisiniz" şeklinde yazı yazsın, müdür ve yürütücü dys sisteminden elektronik imzalasın demiş.

Arkadaşlar, Fatura açıklamasına herhangi bir ekleme yapamıyoruz dediler hepsiburada müşteri hizmetlerinden. Aşağıdaki yolla sorunu aşmaya çalıştım.
Teslimat adresine açık adresimi, fatura adresine de karakter sınırlamasından dolayı sadece fuar bilgilerimi (Tübitak 4006 Bilim Fuarı ********* nolu proje Müşteri No:*********** ) ekleyerek sistemde tanımladım.
Ancak gelen faturalarda teslimat adresindeki ifade yazıyor. Bu tür online alışverişlerde fatura konusunda nasıl yol izliyorsunuz?
fatura .jpg

İyice çocukluk yapmış meslektaşımız.. Sokakta evcilik oyunu mu oynuyormuş da çekiliyormuş.. Durum ne olursa olsun şurada zaten 2 ay kalmış, yapıp versin projesini..
Biraz canımızı sıktı ama en son sorun halloldu gibi. Dediğiniz gibi en son çare ben yapacaktım projeyi. Herkese iyi çalışmalar

@ensaroguk; Hocam, ben de tereddütlü bir şekilde sizin yöntemle sipariş geçtim az önce.
Müşteri hizmetlerine durumu yazdığımda, adres alanına açıklamanızı yazabilirsiniz dediler. Ben de ilgili bilgileri adres alanına girdim. Umarım sıkıntı çıkmaz.

hepsiburada üzerinde farklı tedarikçilerden ürünler içeriyor benim sipariş. acaba her satıcı farklı fatura düzenleyip mi gönderiyor, yoksa hepsiburada tüm ürünler için tek fatura mı tanzim ediyor?

Ben de Banggod sitesinden yani çinden yurtdışından aldım fakat fatura kesmiyorlarmış fatura gelmedi 200tl ye yakın ürün masrafımız tuttu nasıl karşılanacak karşılanır mı bilmiyorum? Proje yürütücü arkadaşımız olmaz dedi bir yolu var mıdır bilmiyorum...

@ensaroguk; Hocam, ben de tereddütlü bir şekilde sizin yöntemle sipariş geçtim az önce.
Müşteri hizmetlerine durumu yazdığımda, adres alanına açıklamanızı yazabilirsiniz dediler. Ben de ilgili bilgileri adres alanına girdim. Umarım sıkıntı çıkmaz.

hepsiburada üzerinde farklı tedarikçilerden ürünler içeriyor benim sipariş. acaba her satıcı farklı fatura düzenleyip mi gönderiyor, yoksa hepsiburada tüm ürünler için tek fatura mı tanzim ediyor?

Dostum fatura geldi mi? Geldi ise paylaşabilir misin? Umarım kabul olacak şekilde olmuştur.

Teşekkürler.

Dostum fatura geldi mi? Geldi ise paylaşabilir misin? Umarım kabul olacak şekilde olmuştur.

Teşekkürler.

Satıcısı hepsiburada olan ürünlerde sorun yok. Sipariş esnasında belirttiğim şekliyle fatura e-posta ile gönderiliyor. Ancak satıcısı farklı olan ürünlerde neredeyse tamamında sorun yaşadım. Bunu da, hepsiburada müşteri hizmetlerine yazarak tüm faturaları olması gerektiği şekilde düzenlettirip tarafıma göndermelerini sağlayarak aştım. Ancak bu kısım ciddi mesai alıyor. (Hatalı düzenlenen faturayı geri göndermeniz gerekiyor)

Satıcı hepsiburada olmadığında, ürünü tedarikçi faturalandırıp gönderiyor. Bu durumda da ya TC yazmıyorlar, ya proje no yazmıyorlar, ya fatura yerine yazar kasa fişi gönderiyorlar. Sonuç olarak, çok sıkıntı çıkıyor.

Son düzenleme:
Satıcısı hepsiburada olan ürünlerde sorun yok. Sipariş esnasında belirttiğim şekliyle fatura e-posta ile gönderiliyor. Ancak satıcısı farklı olan ürünlerde neredeyse tamamında sorun yaşadım. Bunu da, hepsiburada müşteri hizmetlerine yazarak tüm faturaları olması gerektiği şekilde düzenlettirip tarafıma göndermelerini sağlayarak aştım. Ancak bu kısım ciddi mesai alıyor. (Hatalı düzenlenen faturayı geri göndermeniz gerekiyor)

Satıcı hepsiburada olmadığında, ürünü tedarikçi faturalandırıp gönderiyor. Bu durumda da ya TC yazmıyorlar, ya proje no yazmıyorlar, ya fatura yerine yazar kasa fişi gönderiyorlar. Sonuç olarak, çok sıkıntı çıkıyor.

Teşekkürler

Geri