Tübitak 4006 Egzersiz Çalışması

Kodla Büyü
Proje mi kaldı hocam. Herkes iptal dilekçesi verdi. Iptal oldu 4006 lar. Tübitak iptal dilekçesi verin anlamında mesajlar attı kaç kez.
hocam biz müdürün ısrarıyla dilekçe vermedik.

Para da şimdiye kadar yatırılmadığı için iptal kararının çıkması artık zaruriyettir. Demek istediğim şey budur !

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210512-165317_Telegram.jpg
    Screenshot_20210512-165317_Telegram.jpg
    130.6 KB · Görüntüleme: 99
Hocam bizde de daha üst merciler iptali istemediği için hazırlıklara devam etmemizi istiyorlar işin trajikomik kısmı ben okula yeni geldim 4 tane proje varmış, hazırlayan öğrenci mezun olmuş 2 tanesi yapılması nerdeyse imkansız yapay zeka programları ve ben öğrencileri tanımadığım için projeleri hazırla sergi olacağı zaman öğrenci ayarlarız bir şekilde dediler tüm iyi niyetleriyle onlar da napsın çünkü ben öğrenciye ısrar da edemiyorum bu şartlarda ben bu kadar dikkat ediyorken çocukları nasıl riske atayım

Hocam bizde de daha üst merciler iptali istemediği için hazırlıklara devam etmemizi istiyorlar işin trajikomik kısmı ben okula yeni geldim 4 tane proje varmış, hazırlayan öğrenci mezun olmuş 2 tanesi yapılması nerdeyse imkansız yapay zeka programları ve ben öğrencileri tanımadığım için projeleri hazırla sergi olacağı zaman öğrenci ayarlarız bir şekilde dediler tüm iyi niyetleriyle onlar da napsın çünkü ben öğrenciye ısrar da edemiyorum bu şartlarda ben bu kadar dikkat ediyorken çocukları nasıl riske atayım
Hocam sormayın bizim de 9 proje ortada, öğretmenler değişti. Öğrenciler mezun oldu. Okul açılsa bile bu pandemi sürecinde hiçbir veli çocuğunu proje yapmaya okula göndermez, yüz yüze eğitime bile gelen öğrenci çok az sayıdaydı. Veli gönderse biz riske atamayız çocuğu da kendimizi de, çünkü derse girmek gibi bi şey değil proje yapmak. Aynı masa etrafında dip dibe çalışmak gerekiyor çocuklarla. Hayırlısı... geçen seneden hiç ertelenmeyip, direkt iptal olacaktı bu projeler. Şimdi böyle nasıl yapacağız diye düşünmezdik

Arkadaşlar son durum nedir? Bilen varsa yazabilir mi? Harcadığımız parayı bir kenara bırakın belirsizlik öldürecek

Arkadaşlar son durum nedir? Bilen varsa yazabilir mi? Harcadığımız parayı bir kenara bırakın belirsizlik öldürecek
Hocam tübitak parayı yatırmadan harcama mı yaptınız. Bizde harcama olmadı. Sonra da proje iptali için dilekçe yollandı . Proje de iptal oldu.

Evet öğretmenim.. para da değilim ..hiç önemli değil.. önemli olan belirsizlik

Müdürler oradan puan toplayacaklar hiç iptal ederler mi. En iyisi hiç başvurmamaktı bence.

Dediginiz gibi müdüre bir proje de siz yapın deyip bırakmak lazım. Görürdü işin nasıl olduğunu.
Bunu müdürlerine söyleyecek cesur yürekler lazım. Ama nerdeeee! Ondan sonra müdürler şöyle, idareciler şöyle, sen onların yaptığı yanlışları, hataları yüzlerine karşı söylemiyorsan öyle müdürlere layıksın demektir.

İdare iptal etmedi , tartışmak istemedim ... Öyle böyle projeleri çıkartacağım..bir daha da yapmam

Hocam projenizin iptal olduğuyla ilgili nasıl teyit aldınız? Ben 9 Nisan'da mail attım haber vereceğiz dediler. Hala haber bekliyorum.
Hocam mail ile bilgi verdiler. Proje iptal başvurunuz uygun görüldü diye.

Şu anda da 31 aralığa kadar tekrar erteleme yapılabilir diye yine duyuru yapmışlar. Kökten iptal etseler daha iyi olur bence ama durum böyle.

Geri