Tübitak 4006 E-İmza süreci başladı mı?

Kodla Büyü

hayalcisuat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selam arkadaşlar. Onaylanan projeler ile ilgili, e-imza işlemleri ne zaman başlar? bir bilgisi olan var mı? E-imza alıpta sistemden giriş yapabilen var mı? bizde imzala butonu çıkmıyo? henüz sistemi açmadılar mı acaba?

Merhaba bugün sisteme sözleşmey, imzalamak için girdim ama hiçbir şey yok. sizlerde de durum aynı mı? ilden sürecin başladığına dair e-postada geldi. Fakat sözleşme yok.

Hocam Müdür okulun e imzasını kullanıyor değil mi? Yoksa yeni bir e imza mı alıyorlar.İlk defa yapıyoruz cahilliğimi maruz görün,
Bir kişide bir e-imza olur hocam zaten.. Nüfus Cüzdanı gibi düşün. Okul için kullandığı e-imzayı kullanacak yani.

Arkadaşlar ben e-imza yaptım ama müdürün e-imza işlemini yaparken "smart card is not accessible" hatası alıyorum 2 farklı bilgisayarda da aynı hatayı aldım, sürücüleri ve javaları değiştirdim ama yine sorun çözülmedi. (Tarayıcı da değiştirdim) başka yapabileceğim bir şey var mı?

Arkadaşlar ben e-imza yaptım ama müdürün e-imza işlemini yaparken "smart card is not accessible" hatası alıyorum 2 farklı bilgisayarda da aynı hatayı aldım, sürücüleri ve javaları değiştirdim ama yine sorun çözülmedi. (Tarayıcı da değiştirdim) başka yapabileceğim bir şey var mı?
Aynı sorunla bende uğraşıyorum :(

Geri