Tübitak 4006 2017 ödenekler ne zaman yatacak

Kodla Büyü

fatih85gs

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilim fuarına 2 ay kaldı ama ödenekler hala yatmadı. Bu yıl biraz geciktiler sanki.

Valla hocam suan ben cebimden para harciyorum yaklasik 2binlira harcadim fatura kestiriyorum eger yatmazsa bana gir....

penewitz' Alıntı:
Valla hocam suan ben cebimden para harciyorum yaklasik 2binlira harcadim fatura kestiriyorum eger yatmazsa bana gir....
Fatura olarak neler kabul ediliyor araştırdınız mı hocam?

zeitgest' Alıntı:
penewitz' Alıntı:
Valla hocam ben projemle ilgili herseyi aliyorum sonucta kabul etmeme gibi bir durum olamaz. Sozlesmede harcamalar yurutucu sorumlulugunda demis

Aynen hocam bende cepten harcıyorum 2 binde ben harcadım biraz daha beklersek projeler yetişmez...

penewitz' Alıntı:
Hocam bende harcıyorum ama aklıma geldi işte sizin aklınıza gelenler:)umarım en kısa sürede yatar.

bende cebimden harcamaya başladım, dediğiniz gibi yoksa projeler yetişmeyecek son ara bırakmak istemiyorum, 1 ay müddet biçtiler paraların yatması için 2 hafta geçti ses yok henüz. bende bin lira harcadım nerdeyse.

arkdaşlar gönderdiğimiz sözleşmelerin ulaştığına dair herhangi bir eposta almamız gerekiyor mu, ya da ulaştığına dair herhangi bir ibare?

bilisimci61' Alıntı:
arkdaşlar gönderdiğimiz sözleşmelerin ulaştığına dair herhangi bir eposta almamız gerekiyor mu, ya da ulaştığına dair herhangi bir ibare?
Kargo numarasından takip edebilirsiniz sözleşmenin ulaşıp ulaşmadığını. Sitede başka bir şey yazmıyor bununla ilgili.
zeitgest' Alıntı:
TC kimlik no, ad-soyad ve proje numarası olması gerekiyor faturanın üzerinde. Fiş vs. kabul edilmiyor.
penewitz' Alıntı:
Valla hocam ben projemle ilgili herseyi aliyorum sonucta kabul etmeme gibi bir durum olamaz. Sozlesmede harcamalar yurutucu sorumlulugunda demis
Para yattıktan sonra il temsilcisi nihai değerlendirmeyi yapacak, birini bile beğenmezse destek iadesi söz konusu olacaktır. Bu nedenle başvuru aşamasında sisteme bilgi girişi yapacağınız projeleri il temsilcisi ile iletişime geçerek uygunluğu konusunda mutabakata varmanız önemle tavsiye
edilmektedir.
diye koyu harflerle belirtilen maddeye takıldığım için harcama falan yapmıyorum ben. Geçen seneden elimde olan malzemeler vardı, o projeleri yapıyorum sadece. Yarın öbür gün beğenmeyecek bazı projeleri belki. Zaten başvuru sürecinden önce 5-6 sefer mail attım, her seferinde başka projelere laf etti ve değiştirdik. Son seferden sonra bir daha geri dönüşte yapmadı belki yine beğenmeyecek.

Projeler destek verilmesinde bu saatten sonra iade olacağını zannetmem, ancak hiç belli olmaz. Bizde bekliyoruz.

Bu saatten sonrası için yazıyor zaten hocam o madde. Bende olmasın diye temenni ediyorum ama iyice zırvaladılar bu sene. Ne yapacakları belli olmaz.

Bugün tubitakı aradım.Para ne zaman yatacak dedim.Hocam değerlendirmeler devam ediyor dedi bayan.ne zaman yatacak dedim 1 ayı bulabilir dedi siz mail yazın dedi. Mail yazdım değerlendirmeler devam ediyor diye 3 kelimelik cevap yazmışlar.

Bilim fuarlarindan da burayı izliyorlar mi diye düşünüyorum. Burada konusu açıldıktan max 1 haftaya problem çözülüyor.

Ya da bizler mail vs ile süreci yoluna koyuyoruz gibi geliyor bana...

Nasıl bir sistem bu bea adamlar bir işi doğru düzgün yapamıyor. İşleri güçleri PROJE REDDETMEK

Önümüzdeki hafta ya da en geç diğer hafta demek zaten 1 ayı bulması demek. Dedikleri gibi yapacaklar yani. Bizim fuar mayıs ayının başında. Nasıl yetiştirecez bilmiyorum. Zaten ilçedeyiz. Kargonun gelmesi 1 hafta 10 gün sürüyor.

2 hafta önce 2 hafta sonra yatacak dendi hala yatmadı yatan var mı yoksa ben boşa mı bekliyorum ?

Facebook'ta bir grupta bir numara vardı. Orayı aradım eleman TC Kimlik numarasından baktı onaylanmış, önümüzdeki hafta yatacak paralar dedi. Bende dayanamadım 2500 liralık sipariş verdim bugün. Yoksa yetiştiremiyecez.

Sözleşme onayları ocakta yapılmalı, hibeler de Şubat başı yatmali ki işin hakkını vererek yapalim.

Bu sene iyi ki başvurmamışım dedim. Bu süreci yaşayan arkadaşlara Allah sabır versin

Mesgule almışlar teli numara meşgul çalıyor rahatsız eden çok sanırım

Mobil-Tapatalk @bilisimcil

Seneye başvurayım diyordum. Stresliymiş baya bir. Allah kolaylık versin hocalarım.

Geri