TTNET'in istediğimiz ip yi ayarlaması mümkün müdür?

Kodla Büyü

iskete

Site Gezgini
Şöyle bir fikrim var mümkün mü acaba? Bilgisayar öğretmeni değilim sınıf öğretmeniyim okulun sitesini ben düzenliyorum. Evdeki internet hattımla okulun sitesini düzenledim. Elektrikler gitti geldi haliyle ip değişti ve şu an okulun site düzenleme hesabına erişemiyorum. @meb.k12.tr uzantılı e-postaya da giriş yapamıyorum devamlı hata veriyor. TTNETi arasak ilk kullandığımız ipyi internet hattımıza ayarlar mı? Bu mümkün mü? Hemen yönetici modunda yeni kullanıcı ayarlarız, ip sorunu böylece ortadan kalkar.

ip atama işi hiç mantıklı gelmedi bana. ama bi şansınızı deneyin isterseniz. okulun e-postasını neden açamıyorsunuz ki ?. zaman zaman meb.k12.tr uzantılı e-posta adreslerinde sorun oluyo ama en fazla 1 -2 gün sürer biraz sabredin. ayrıca sistem düzelir de yönetim panelini açarsanız kullanım hesapları bölümünden bir yada iki tane yedek kullanıcı oluşturun

Aradım ama operatör beni anlamadı statik ip mi talep ediyorsunuz dedi. Hayır dedim sadece şu anlık değiştirebilir misiniz dedim. Beni Telekoma yönlendirdi. Okula @meb.k12.tr uzantılı hesaplar ve şifreleri Ağustosta tebliğ edilmiş fakat hiç girmeyi denememişler. Şu anda da giremiyoruz. Okul ilkokul ve ortaokul oldu. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer hesabı ortaokulu kurtardım kendimi yönetici olarak atayarak ama ilkokul biraz acemiliğime geldi kendimi yönetici olarak atamayı ve farklı e-posta vermeyi düşünemedim. BUgün @meb.k12.tr'de genel bir sorun vardı sanırım hatta bu forumda da konu açmışlar. Beklemedeyiz bakalım düzelecek mi? Düzelmezse il bilgi işleme yeni şifre talebinde bulunuruz.

OZOGUL' Alıntı:
BTRemre her başlığa msj yazarak takip edilmez. Yukarıda sağda Başlığa Abone Ol yazısına tıklaman yeterli

Abone olma özelliği phpbb 'de var mıydı? Ben göremiyorum da.

Geri