TTNet Sınırsız Yalın İnternet 40 TL(Kayseri)

Kodla Büyü

miraz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kayseri'de yaşıyorum. Kampanyayı arkadaşımdan duydum. İnternette aradım bulamadım. Bayide sordum doğruladı. TTNet Kayseri gibi bir adı var kampanyanın.
Sınırsız yalın internet 40 TL. Sadece yeni aboneliklere veriyorlar ve 12 ay taahüt istiyorlar.
Diğer iller için ayrı kampanyalar var mıdır veya her ilden geçiş mümkün mü bilmiyorum ama çok cazip geldi bana. Birkaç gün içinde başvuracağım.

teşekkürler kuyakar
ttnet e 24 aylık tahahütüm bu ay bitti. ilaç gibi gelecek. 63+15 her ay enayi gibi ödüyordum. aynı hizmeti sayende 30 liraya kullanıcam.

:alkis:

hocam keşke daha iyi alternatifler olsa da ttnet başımıza bela olmasa.ama malesef olmuyor...

o kampanyayı kullandım bende bitti. Kazık dönemi başladı. Yalnız bizimkisi 24 ay tahattüt ediyorsun. 12 ay indirimli kullanıyorsun.onuda tam öğrenin hocam. 40Tl içinde bizde telefon yoktu. artı 17 lira telefon ödedik.

1 aydır ttnete alternatif arıyordum. Diyarbakırda uydunet ve fiber altyapısı olmadığı için, ttnet ve altyapısını kullanan diger ADSL firmalardan başka seceneğim kalmadı. Sonunda ttnetten 1 yıllık tahahhütle ayda 59 TL ye 50 GB AKN'li sınırsız YALIN internet aldım. 40 TL ye olan tarifede telefon da varsa, aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor.

Geri