Ttnet Samsung Galaxy Tab 3 Kampanyası

Kodla Büyü
Çözünürlük 1024*600 benim en çok takıldığım...

rica ederim hocam kararsız kaldım zaten 63 veriyoruz ne kaybederim diye düşündüm.

şöyle bakalım hocam birde; 8 mbps e kadar olan internete 63+17 vermek yerine şu kampanyaya geçmeniz daha uygun olur. http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampan ... nyasi.aspx
ben kendim buna geçtim şu an kurulum ücretiyle falan toplam 55,5 tl ye 23 mbps limitsiz internetim var. telefona konuşmadıkça para yok birde tivibu ev var. o da tekrar izle özelliği olduğundan kullanılabilir. bence bu kampanya sizin için daha karlı olacaktır

Benim de kafama yattı. yalınnet e 73 lira veriyorum. eğer ek ücretsiz alabileceksek almamak mantıksızlık olur.

0nursah' Alıntı:
şöyle bakalım hocam birde; 8 mbps e kadar olan internete 63+17 vermek yerine şu kampanyaya geçmeniz daha uygun olur. http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampan ... nyasi.aspx
ben kendim buna geçtim şu an kurulum ücretiyle falan toplam 55,5 tl ye 23 mbps limitsiz internetim var. telefona konuşmadıkça para yok birde tivibu ev var. o da tekrar izle özelliği olduğundan kullanılabilir. bence bu kampanya sizin için daha karlı olacaktır

teşekkürler hocam ama bu fibernet için yaptıkları harita çok da düzgün çalışmıyor bu ilçede büyük ihtimalle fiber ağı yoktur bunu abone merkezinden mi öğrenebiliriz.

phileo' Alıntı:
0nursah' Alıntı:

teşekkürler hocam ama bu fibernet için yaptıkları harita çok da düzgün çalışmıyor bu ilçede büyük ihtimalle fiber ağı yoktur bunu abone merkezinden mi öğrenebiliriz.

444 lü hattan da abone merkezlerinden de öğrenebilirsiniz. benim evimde fibernet altyapısı için uygun değilmiş sizi de hipernete geçiririz dediler. Peki o da fiber gibi hızlı mı dedim evet dediler 20mbps lik tarife en az 16 mbps yi görürsünüz dediler pek inanasım gelmemişti ama 10-12 de olsa olur diyerekten geçtim iki aydan fazla zaman oldu geçeli ve sık sık hız testi yapıyorum 22-23 aralığında geziyor hızım. tivibu var diye bikaç megabitte fazladan vermişlerdi :) 23 mb hızın tadını çıkarıyorum 55,5 tl ye. tavsiye ederim

444 lü hattan da abone merkezlerinden de öğrenebilirsiniz. benim evimde fibernet altyapısı için uygun değilmiş sizi de hipernete geçiririz dediler. Peki o da fiber gibi hızlı mı dedim evet dediler 20mbps lik tarife en az 16 mbps yi görürsünüz dediler pek inanasım gelmemişti ama 10-12 de olsa olur diyerekten geçtim iki aydan fazla zaman oldu geçeli ve sık sık hız testi yapıyorum 22-23 aralığında geziyor hızım. tivibu var diye bikaç megabitte fazladan vermişlerdi :) 23 mb hızın tadını çıkarıyorum 55,5 tl ye. tavsiye ederim

altyapının destekleyip desteklemediğini nerden öğrendiniz hocam

"Şimdi NETLİMİTSİZ pakete 24 ay taahhütle birlikte tarife bedeline ek hiçbir ücret ödemeden Samsung Galaxy Tab 3 tablete sahip olabileceksiniz."
ben mi yanlış anladım terife bedeline ek olarak diyor... yani tarife+63 tl yani sizin durumunuzda 63+63 :126 tl

twetyynet' Alıntı:
"Şimdi NETLİMİTSİZ pakete 24 ay taahhütle birlikte tarife bedeline ek hiçbir ücret ödemeden Samsung Galaxy Tab 3 tablete sahip olabileceksiniz."
ben mi yanlış anladım terife bedeline ek olarak diyor... yani tarife+63 tl yani sizin durumunuzda 63+63 :126 tl

Yanlış anlamışsınız...

FlmVucZ.png

DaMieN' Alıntı:
twetyynet' Alıntı:

Yanlış anlamışsınız...

FlmVucZ.png

Hocam aşağıdaki linkte sayfanın en sonunda yazan uyarı :"*İnternet Erişim Hizmetiniz ayrıca faturalandırılacaktır. Kampanya'dan kaynaklanan Damga Vergisi bir defaya mahsus ilk faturanıza yansıtılacaktır. Damga Vergisi Tutarını öğrenmek için tıklayın."
http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Samsung-Galaxy-Tab3-Kampanyasi.aspx

Hocam senin verdiğin link sadece tablet kampanyası. Yani TTNET üzerinden sadece tableti alıyorsun. 18 * 24 ay ile...

Elbette bu sırada var olan internet bağlantı ücretin ne ise onun faturası ayrıca verilecek. Benim verdiğim tablo, netlimitsiz + tablet için totalde 63 tl * 24 aylık kampanya...

Kampanyayı tam inceleyemedim ama burda yazılanlardan da anladığım kadarıyla normal net limitsiz tarifeden aldığımızda ekstra bir ücret ödemiyoruz?Tabi 2 sene boyunca verdiğimiz taahhütnameyi bozmazsak..Bi kaç sorum olucak..
1-Çıkma durumunda ekstra olarak ne kadar bir ücret vermemiz gerekiyor?
2-Sanırım bu kampanya kapsamında verilen tabletlerde sim kart girişi yok sadece wifi var 3g kullanamıyoruz?
3-Ekran çözünürlüğününde düşük olduğu söyleniyor performans olarak çokmu düşük?
4-Kampanya kapsamında taahhüt altına girip almaya değer bir aletmi?

1-

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar,

İnternet paketinde sağlanan indirimler,
Bağlantı ücretinin ödenmeyen taksitleri,
Cihaz ücreti (ödenen cihaz taksitleri cihaz bedelinden* düşülür).
*Cihaz rayiç bedeli 432 TL
(varsa) Kablosuz Modem ücreti (ödenen modem taksitleri modem bedelinden* düşülür).
*Modem rayiç bedeli 125 TL
(varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
(varsa) Yalın internet hizmetinden yararlananlar için aylık erişim ücreti,
(varsa) Geriye dönük ADSL/Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri yansıtılır.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampan ... nyasi.aspx

2- Dahili 3g yok harici 3g için otg kablosunu tam bilmiyorum

3-Ekran 1024*768 olsaydı iyiydi en azından benim için...

4-Bence değmez...

Bilgilendirme için teşekkür ederim.Yeni internet bağlatma durumu olduğundan bi an kafama yatar gibi olmuştu amahiç girmeye deymez gibi.Zaten şu taahhüt olayını gördüğüm yerden hep uzaklaşırım içime sinmiyor bağlı kalmak..Başka kampanya yada tarifelerede bakayım biraz illaki vardır güzel bana uygun bişey :)

yeni.formator' Alıntı:
internet paketine aylık +18 tl ek yapılarak alınabiliyormuş...
Nerede yazıyor o hocam?

Taahhüt meselesine gelince; zaten bilişimci olarak seve seve internet ve hatta sınırsız internet kullanmak-abone olmak durumundayız. (her zaman)
Hal böyle iken, eğer ekstradan ücret verilmeyecekse almamak doğru olmaz.
Adamlar bedavaya veriyor desek yanlış olmaz. (mı?)

Geri