ttnet modem değiştir diyor! görüşleriniz?

Kodla Büyü

Phascolarctos cinereus

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba, şubat ayında kadar full 8 mb hız alıyordum sorun yoktu kopma falanda olmuyordu. adil kullanımdan hız 3 e düşünce artmamaya başladı. sürekli ttneti arıyorum 5 - 6 gibi bir hıza yükseltiyorlar. sonraki ay yine aynı. en son modeminiz eski, yeni altyapıya uyumlu değil, bu yüzden hızınız artmıyor dedi. hatta kendinden falan da örnek verdi. bölgesel servisti galiba 4440375 değildi.
SONUÇ:
uzun süre 8 mb hızda kullandım hiç sorunsuz ve modem değiştirince hızın artabileceği hiç mantıklı gelmiyor. sizin görüşleriniz nedir? evet modem 7 - 8 senelik :)

modem ile ilgili arkadaşım sorun yaşadı ve biz benim modem ile değiştirdik sorun çözüldü. şimdi modem alamam dedi bizde ttneti arayıp hızı düşürdüler (kaça hatırlamıyorum) şimdi sorun yaşamıyor.

Doğrudur eğer modemin yeni yazılımı varsa onu yükle belki düzelir düzelmezse yeni modem alırsın. :)

verdim sipariş :) teşekkürler.

ayrıca dün yaptığım 4 gblık indirme bugün kotaya yansımış, kaldı 45 gb adil kullanım sonra yine pingli oyunlar. iyice tiksindim ttnetten. ayın son günü 00:00 da modemi kapatıp tekrar açmamız gerekiyormuş. yoksa son 12 saatlik indirmeler diğer aydan gidiyormuş. an itibari ile küfür edemiyorum. :verymad:

Geri