TTNET internete ne kadar ödüyorsunuz.

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkaslar 1 yıllık sürem doluyor. şuanda en ucuz limitsiz kampanya hangisi acaba. ttnetten aradılar en uygun 54 TL + 11 TL (ultralimitsiz 75 GB adil kullanım kotası) telefon parası önerdiler. sizin tavsiyeleriniz neler acaba.

16 mb e kadar 50 gb adil kullanım kotalı 61.5 lira ödüyorum. hızından memnun değilim. :?

1 Kasım da yeni taahhut imzaladım
16 Megabit e kadar 50 gb adil kullanım
kotalı yalın internet her şey dahil 54 TL.
Şu an memnunum.
Hız en fazla 13 Megabite çıkıyor.

Hocam uydunet kullanma şansın varsa harika olur. Süper bir uydu alıcı verdiler + HD ve normal televizyon yayınları + 10 Mbps internet aylık sadece 28,99 TL

Aylardır 1 kere olsun bilgisayarımın anlık bile internetten düştüğünü görmedim.

Telefon, sabit ücret, zart zurt yok.

geçen yeniledim fiber internet 49+5 tl ttnet alo hizmeti toplam 54 tl 24 ay

bana verilen fiyat normal mi o zaman (65 TL). güya bu kampanyaya katılmazsam 72 TL olacakmış.

mkankan' Alıntı:
16 mb e kadar 50 gb adil kullanım kotalı 61.5 lira ödüyorum. hızından memnun değilim. :?
aynısı bende lanet olsun bu TTNET'e diyorum.
65 in içinde tlefonda var sanırım ama 72 de artı telefon oluyor. TElefonda bana da bu tarz bişeyler demişlerdi.

yasarsahbaz' Alıntı:
Hocam uydunet kullanma şansın varsa harika olur. Süper bir uydu alıcı verdiler + HD ve normal televizyon yayınları + 10 Mbps internet aylık sadece 28,99 TL

bu uydunet hangi illerde var nasıl öğrenirim acaba.

ttnete iptal ettirmeye gittim geçen nisanda ve kapattırdım. ertesi gün aradılar ve 39 tl internet + 5 tl telefon
parası dediler. 9 ay boyunca.. ocakta bitecek. yine kapattırsam ne teklif etcekler acaba :D

yasarsahbaz' Alıntı:

hocam ankarada yenimahallede yok keşke olsa

Şimdi aradım kota 50 gb fiyat 44 tl önerdiler. Telefon hariç tabi. Toplam 55 tl ye geliyor. Şimdilik kabul ettim bakalım.

talp' Alıntı:
1 Kasım da yeni taahhut imzaladım
16 Megabit e kadar 50 gb adil kullanım
kotalı yalın internet her şey dahil 54 TL.
Şu an memnunum.
Hız en fazla 13 Megabite çıkıyor.
Allah'ım bir gün ben de bu hızı görebilecek miyim?...

ogretmen006' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:

hocam ankarada yenimahallede yok keşke olsa
Evet Ankara gibi bir yerde bile merkezi noktalarda parça parça mahallere dağıtılmış durumda hizmet.

TURKNET'e bi bakın hocam. 49,99TL Telefon+16Mb Sınırsız İnternet (50GB AKN)
Altyapı Telekom zaten. Hız 13Mbit seviyesinde. Müşteri sayısı az olduğu için de müşteri hizmetlerine hiç beklemeden ulaşabiliyorsunuz.

Telefon + 8 megabit 50 gb akk internet 49,99 tl taahhütüm bitince komşudan almayı düşünüyorum :+1:

Geri