Ttnet İnternet Ücreti(Ankete Katılalım Lütfen)

Kodla Büyü

Ttnet İnternet Fiyatlarından memnunmuyuz

• Evet ... İnternet fiyatı çok iyi

Oy: 3 3.1%
  • Hayır...İnternet fiyatı çok pahallı

Oy: 94 96.9%

• Kullanılan toplam oy
    97
Re: Ttnet İnternet Ücreti

bugün okula geldiler ve iddaa ediyorlar öğretmenler memnunmuş diye bende anket düzenlemek istedim

Re: Ttnet İnternet Ücreti

Bu ülkede Telekomun ortakları dışında hızına göre hizmet fiyatlarından memnun olacak kimse olacağını sanmıyorum.

pazartesi tekrar gelecekler ve anlet sonuçlarını onlara göstereceğim ...

TT neden özelleşti, yada satın alan neden aldı?
Cevap kolay, türkiyenin ileşitim tekeli. ADSL konusunda fiyat belirlediğinde karşısında rakibi yok. Başka servis sağlayıcılar var ama hiçbiri gelip evinize ayrı hat çekmiyor, tt altyapısını kullanıyorlur. Zaten fiyatlar hephsinde aynı.
TT istediği fiyatı koyar, kullanıcılar da kuzu kuzu öderler. Yok başka birinden internet alayım deme şansımız yok. TEKEL var.

İtalya 24 Mbit 40 dolar. Güney Kore'de 100 Mbit bağlantı sadece 30 dolar. Teknoloji denince akla ilk gelen ülke olan Japonya'da ise 1 Gbit bağlantının aylık ücreti 90 dolar.

Romanya sanırsam japonyadan sonra en hızlı internete sahip 2. ülke, bulgaristanda bile internet + tv+ v.s. hizmetler 8-10$ civarında.

Kısacası rekabet yok, piyasayı düzenleyen bir otorite de yok (aslında var da yok) olunca TT istediği gibi at koşturmakta serbest.

Yani mahkemede sorsalar TT'ye neden bu kadar fahiş fiyatların var diye, "nefsi müdafa yaptım, dayanamadım, yoğun tahrik altındaydım" der ve tabiki haklııııı!!!!!

Belkide Dünyada en pahalı kullanan ülke biziz Avrupa da bazı Ülkelerde belli bir sınıra kadar ücretsiz

konu açılmışken turkcell sıperonline (fiber) nasıl bilirsiniz

müşteri hizmetleri+sonraki davranışları+fiyat ve hız+kesilmeler+fiyat artışı vs vs

Hocam memurlar nete açabilirsin anketi, daha genişkatılımlı olur.

Anket açılalı 3 yıl olmuş
80 kişiden ikisi ya çok zengin ya da telekomla bir ilişkileri var ki İnternet fiyatı çok iyi seçeneğini işaretlemiş :puhaha:

en düşük ve en pahalı interneti kullanıyoruz nerede ise neden memnun olacakmışız anlayamadım

Geri