ttnet adil kullanım

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
daha ayın 12 sinde 50gb kotam doldu. hani oturup gümbür gümbür indiren biriside değilim.

bu adil kullanım kotasından sonra hızı düşüpte modemden ayarlayıp eski haline getirebilen varmı aramızda?

ben biraz araştırdım mtu sayısını değiştiriyon bide programı var epey uğraştım fakat bende işe yaramadı

pek işe yaramıyor o yöntemler çünkü bu işin kontrol mekanizması tek değil modemden düzelttin server dan nasıl düzelteceksin

Her şeyde hack yapılabilir ve becerebilirim fakat adil kullanım kotasını sıfırlamak gibi bir şeyin mümkün olma ihtimalı yok ki arkadaşlar. Adamlar sunucudan düzeltiyorlar. Kaldı ki fiber kullanıcılarının wireless id(ssid) değiştirmelerine bile izin vermiyor TTNET. Sen ssid değiştiriyorsun adam ertesi gün server'dan değiştiriyor. AKK olayını becerebilenin ellerinden öperim :D

ya bende youtube dan izledim de yazdım buraya belki yapabilen vardır diye. fiberde yapan da olmuş yorumlara baktım 3-4 ay önce yapılmış yorumlar.
ya da galiba sadece torrentlerde farkettiriyor

Ne gariptir ki on beş tatil dönüşünde modem bile kapalı oldugunda eve geldiğimde ilginç bir olayla karşılaştım 75 gb lık veri indirimi yapmışım vede adil kotam ne hikmetse nasıl olmussa dolmus cok sasırdım ! tabi bir acıklama bulamadım , öylece ayın basından beri hız dusuklugu ıle takılıorum oylece

Geri