TTNET ABONELİĞİNİ İPTAL ETTİRME...

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR BEN BU EYLÜL 2014 AYINDA TTNETE ABONE OLDUM FAKAT BEN ŞİMDİ İPTAL ETTİMEK İSTİYORUM. YANİ KAPATMAK İSTİYORUM... 24 AYLIK TAAHHÜT İMZALADIM.. ŞİMDİ ÇIKSAM BANA KAÇ LİRAYA MAL OLUR ACABA. AYDA 51+10+3=64TL ÖDÜYORUM.

hocam bedava kullandiginiz iki ay ve 1 yillik indirim miktarini alirlar sizden.. oda yaklasik 300 tl falan ediyor olmasi lazim.. kesin kapatmaya kararli iseniz faturayi 40 tlye kadar dusurmeyi teklif edeceklerdir..

karçiçeği' Alıntı:
EVET ALDIM HER AY 3 TL ÖDÜYORUM...

bence kablosuz ise 150 kablolu ise 100 modem için alırlar onun dışında en fazla 20-30 tl alırlar.
arayıp sorun bence kaç lira öderim diye, belki indirim teklif ederler.

karçiçeği' Alıntı:
http://www.yalinadsl.net/index.php?platform=google&reklam=300X250&web=konuhedefli&utm_source=Google&utm_medium=goruntulu&utm_campaign=Vodafone&gclid=CI3j8KHg-cICFYjKtAodtUUAFw

BU KAMPANYA NASIL TAVSİYE EDER MİSİNİZ?
ben de dün gördüm... mantıklı gibi geldi

En sevmediğim iki kurum Turkcell ve Turk telekom.Ama ikisinin alt yapısı hiçbir kurumda yok.

ben kapatmayı değil de aktarmayı düşünüyorum bakalım aslında uyguna gelirse kapatırım da şu vodefone işine bakmak lazım..

Fiyatlardaki 49.90 TL'nin üzerine 15 TL yalın internet bedelini de eklemelisiniz.
Eğer bulunduğunuz yerde superonline ya da başka bir firmanın fiber internet hizmeti yoksa TTNET alternatifsiz demektir.
Bu durumda bütün firmalar TTNET alt yapısını kullanmak ve onun belirlediği fiyatları sunmak zorundadır. Dolayısıyla başka bir firmaya geçmeniz sizi TTNET'ten kurtaramayacak bilakis çoğu zaman karşınızda muhatap (çoğu zaman sadece telefonla iletişim) bulamayacaksınız.
Bu nedenlerle süperonline'ın ya da başka bir firmanın fiber alt yapısı yoksa yine en iyisi TTNET.

Cayma bedeli sizin tarifenizin şartlarına bağlı.
Sizden almadıkları tüm hizmet bedelleri (bağlantı ücreti, sabit ücret vs.) ve indirimleri alırlar. Normal 8 gb sınırsız internetin indirimsiz bedeli 69 TL, yalın internetse onun da 15 TL ücreti var. Bu daha hızlı tarifelerde artmaktadır. Bağlantı ücreti şu an 48 TL olmuş, sizin aldığınız zamanda 30 TL'ydi sanırım. Bir de modem ücretinin kalan taksitleri var, bu da size verilen modeme göre değişir ki sözleşmenizde bu fiyat yazar.
Dolayısıyla 4 ay için 4x(15 + 5) + 30 + modem bedeli kadar bir fatura çıkarabilirler.
Şahsen ben 24 aylık taahhütü çok buluyorum. 12 ay neyse de 24 ayda kim öle kim kala.

telefon hattınızı da ttnete taşırsanız 49 tl sınırsız internet. aylık 7 tl de telefon ücreti toplam 56 tl. yalın internette ayrı hat çekip 15 tl alacaklar gerek yok.

hocam vodafone kampanyası 50 Tlye iyi.. 120 tlye kadar ödeme yapıyorlar ancak;
Şirketler önce bindiriyor sonra indiriyor. ekim ayına kadar 12 ay taahhütle ttnet üniversiteli vardı herşey dahil. Ne olu 54 tl.
Kamuluya her şey dahil 56 bilmiyorum yanılıyor da olabilirim.
vodafone 50 tl aylık 3 tl modem ücreti zaten modeminiz de vardır. 50 tl çok da cazip gelmiyor işin açığı anlaşalım toptan iptal ettirelim.

benzer durum başıma geldi. taahhüt süresinin bitmesine 11 ay kala kapatmak istedim, bana 280 lira masraf çıkardılar. ben de inat ettim kapatıcam dedim. kapanmasının üstünden 2 gün geçti ve aradılar. bildiğin pazarlık yaptılar. bu masrafı iptal edip, 45 lira gibi bi paraya anlaştık. (sınırsız) bu da bi yöntemdir. Abime de benzer uygulamayı yaptık. pazarlıkla düşürdük. Garip bi firma .:)

karçiçeği' Alıntı:
ARKADAŞLAR BEN BU EYLÜL 2014 AYINDA TTNETE ABONE OLDUM FAKAT BEN ŞİMDİ İPTAL ETTİMEK İSTİYORUM. YANİ KAPATMAK İSTİYORUM... 24 AYLIK TAAHHÜT İMZALADIM.. ŞİMDİ ÇIKSAM BANA KAÇ LİRAYA MAL OLUR ACABA. AYDA 51+10+3=64TL ÖDÜYORUM.
iptal ettirmemiş olsan taahhütün bitene kadar ne kadar ödemiş oluyorsun onu hesapla = kesecekleri ceza.
yani iptal ettirsende farketmez artık imzayı atmışsın.
kapattırırsanda hukuk işlerine git ve borcun olmadığına dair kağıt imzalat. birkaç ay sonra tekrar git ve yeniden kağıt imzalat. aksi takdirde kasıtlı olarak alınmayan 25 kuruşu gizlice besleyip büyütüp bir avukata ve kendilerine fayda sağlayacak boyuta gelincede icra tehdidiyle alırlar.

Aman hocam benden söylemesi TTnetten uzak dur ben ne çektim kapatana kadar 2 ay uğraştım iki faturayı kullanmadığım halde sırf bedavadan ödedim ama kurtuldum sonunda inşallah birşey çıkarmazlar sonra uydunet varsa hiç düşünme ona geç hocam vodafone da sonuçta ttnetin alt yapısını kullanmıyor mu hocam onda da bir bit yeniği vardır artık güvenmiyorum ttnet dediğin firma bakkal dükkanı gibi çalışıyor kurumsallık yok kimsenin kimseden haberi yok şahsen test ettim yaşadım gördüm Allah bir daha ellerine düşürmesin

Geri