Tramer Sorgulama!

Kodla Büyü

kaybil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar araç alırken mutlaka tramer sorgulaması yapın bi kaç parça lokal boya var denen arabada yaklaşık 10 bin tl hasar kaydı çıktı..

Plakayı araya boşluk bırakmadan yazıp 5664 e sms göndererek anında sorgulama yapabilirsiniz..

hikayedir bu yöntem. nedenide birisi aynı plakayla 3-5 araba değiştirince plakayla aynı hasarları
diğer arabalarada aktarmış oluyor bu sistemsel bir hata ve son 5-6 yıldır düzeltilmedi yani sıfır araç bile alıp aynı plakasını taksa o bile hasarlı çıkıyordu sistemde
son durumu ne oldu bilmiyorum.

plaka yanıltabilir bilginiz olsun en iyisi şasi numarası sorgulatmak. :+1:

Kesinlikle eski okulumda zümrem ford focus aldı, arabaya neredeyse yarı fiyatı kadar masraf yaptı. Sağ lokal boya sol lokal boya benzin deposu çatlak, yağ pompası bozuk. Arabayı adam etti sattı kurtuldu. İkinci el arayanlara ALLAH KOLAYLIK VERSİN.

bu ay içerisinde en az 20 mesaj attım. ne hasarlar çıktı satıcıların söylemediği. araba alırken ilk yapılması gereken şey.

sorun tramerle bitse gene iyi adam aracı vurmuş bir yere tramerle şasisine kadar baktırdım sorun yok gittim almaya bilmediğim memleket bide ustaya gittim usta ile danışıkllı döğüş tabi meğerse adam aracı çarpmış sigortaya haber vermemiş aracı kendi yaptırmış. sonuçda çıkmadı sorgulamada ustada iyi dedi. aldık arabayı araca binmeye kıyamıyordum aradan 1-2 hafta sonra aracı bakıma götürdüm uzun yola çıkacam diye araçda değişmeyen yer yok boya desen heryer boyalı araçdanda anlamıyoz hali ile kazığı iyi yedik satın aldığım adama açtım telefonu adam ben verdiğimde öyle değildi usta bile böyle dedi dedi. şimdi araçda sorun çok şükür kullanıyoruz. aracı arızalı bi şekilde zarar ederek satacam bari biraz binelim araç gözümden düştü tabi zevk bile almaz oldum

Böyle satıcıların Allah.................... demek isterdim ama demiyelim yine. Siz satarken söyleyin hocam dürüstlük herşeydir.

hocam sorgulatırken plakanın sonuna S yazarsanız o plakaya ait aracın şasi numarasından sorgular, plakadan değil bu yöntem daha sağlıklı sonuç verir. örneğin HASAR 34GS1111 S. gelen mesajda da aracın şasi numarasını da yazar.

en garantili yol expertiz raporu almaktır tabiki eğer iyi bir araba alıyorsan ve kararlıysan satıcı ile konuşup güveniyorsa arabasına ve sorun çıkması durumunda rapor parasını üstleniyorsa servise sokacaksın expertiz raporu alacaksın ne aldığını bileceksin..

tramer sorgulama en azından internetten araba bakarken ön fiki verebilir

Tramer garanti yol değil dostlar. Expertiz raporundan başkası kesin bilgi veremez. Adam kaza yapmıştır, götürür ustasına yaptırır, ne tramere geçer ne hasar tutanağına....Expertizden başkası: ??????????

Hocama katılıyorum tramer sadece kaskodan yapılan hasarları gösteriyor birde kesin sonuç olmuyor. ben araç aldım expertizde temiz çıktı 5664te gelen sonuçta ufak bir hasar görünüyor ve gelen şase numarasıda doğru değil. yanlış kayıtlar var.

mesajı falan boş verin traport diye biryer var üye olun 5 hakkınız var ücretsiz. sonrası ücretli.galerilerin ve sigorta şirketlerinin kullandığı bir site.

kaybil' Alıntı:
en garantili yol expertiz raporu almaktır tabiki eğer iyi bir araba alıyorsan ve kararlıysan satıcı ile konuşup güveniyorsa arabasına ve sorun çıkması durumunda rapor parasını üstleniyorsa servise sokacaksın expertiz raporu alacaksın ne aldığını bileceksin..

tramer sorgulama en azından internetten araba bakarken ön fiki verebilir
Peki expertiz raporu almak için ne kadar öderiz? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

standart bir fiyat yok servisten servise değişiyor galiba ama bi akrabam 100 tl verdi WV servisinde

Geri