TRAMER KAYITLARI-5664-

Kodla Büyü

ramo87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir aracın sorgusunda çarpma gözüküyor fakat hasar bedeli yazmıyorsa bu nedendir

hocam pert bile olabilir.tanıdık bir sigortacı varsa sigorta ve kaskodan sorgulatın.kesin emin olmadan almayın...

ben pert bir aracı sorgulatığımda sadece ağır hasar yazıyordu benzer birşey olabilir

bende araba almadan önce benim baktırdığım arabalarda da yazıyordu.çok araştırdım.sigortacılarla kaskocularla konuştum. o hasarın ne kadarlık olduğunu sadece kaza yapıldığı anda araç hangi sigortalı ise o zaman o sigortadan öğrenebilirsin.başka hiçbir yolu yok.kaza anında hangi sigortadan oldğunu öğrenmekde ilk sahibi dışından kimseden öğrenemezsin.sana tavsiyem sanayiye baktır araba temizse küçük hasar vardır, o yüzden kayda geçmemişlerdir.Bazen kaza yapıldığında iki taraf anlaşınca hasar tutarını sigorta ödemediği için kayda sadece hasar olarak giriyorlar.

hocam araca baktırmayı bırakın artık.küçücük kazası olan araçları bile perte çıkarabiliyorlar.sanayi falan hikaye.tanıdık bir sigortacı bulun onlar herşeyini görebiliyor...

Geri