Trafik ve Kasko Poliçesi

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kasımda arabam bir yaşına basacak ve bunu baya pahalıya ödetecek. SBM de trafik sigortası hesaplıyor görebiliyorum.Peki kaskoyu nasıl hesaplıyoruz? Tecrübeli arkadaşlara sorsam Trafik sigortası sbm de en düşük 476 TL çıkıyor.Sigorta temsilciliğine gitsem bu rakam düşer mi? Hani yüzde yirmi indirim var ya o bunun içinde mi?

Hocam ğoliçen dolmadan 30 gün içinde yenileme işkemi yapabilirsin. Poliçen bitmeden 30 gün önce alacağın teklifle 3 gün kala ala ağın teklif bir olmuyor.
Genelde erken yaptırınca fiyat daha cazip oluyor.
Bana sorarsan büyük broker şirketlerinden telefonla teklif alabilirsin.
Tabi bu 30 günü gözetmen gerekir.
Ara sigortam. Net i al teklifini.
İstersen sonradan acentene gidip yine teklif istersin

Hocam SBM den çıkan 476 lira valla çok iyi çıkmış benim araca 1500 lira çıkardı 2013 hyundai ne olacak bu halimiz bilemiyorum

darkprog' Alıntı:
Hocam SBM den çıkan 476 lira valla çok iyi çıkmış benim araca 1500 lira çıkardı 2013 hyundai ne olacak bu halimiz bilemiyorum

Şu an devam eden trafik ve kasko axa . axa sbm de 700 tl veriyo. Allianz 470 doğa sigorta 430 diyo. Ama ben doğa diye bir sigorta duymadım onun için allianza yaptırayım diyorum. Ama kasko en uygun nerde olur ?

bir de Turk Nippon şirketi var bizim biraderinki en uygun orda çıktı diğerleri 1600e yakın iken 1200e yaptırdık.

Geri