trafik sigortası ve kasko ücreti hakkında

Kodla Büyü

karekedi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün bir araç için pazarlık yaptım cuma günü parasını verip üzerime alacam inşallah. Ruhsatı adıma olacak ilk araba olacak.

Araç focus trend paketi, dizel, hb, 2007 model, 90.000 km de kazası değişeni falan hiç bişeyi çıkmadı ekspertte.

Sizce trafik sigortası + kasko için 1500TL yeter mi?

Re: Ynt: trafik sigortası ve kasko ücreti hakkında

Sigortam. Net üzerinden hesaplama yapabilirsiniz. 100-200 aşağısı dışardan fiyat alırsınız

mu_korkmaz' Alıntı:
Sigortam. Net üzerinden hesaplama yapabilirsiniz. 100-200 aşağısı dışardan fiyat alırsınız

Hocam ruhsat sahibine ait bilgileri istiyor orda sorgulatamadım o yüzden. ruhsat cuma günü adıma olacak inşallah.

bilisim43' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun benim 2011 astram var kasko+sigorta 1300 civarı tutuyor.
Peki hocam model yılım daha düşük olduğu ve ilk arabam olduğu için daha mı pahalıya çıkar bana yoksa daha mı ucuza? Bide hangi şirketten yaptırdınız bu işlemleri? Birkaç tür kasko oluyormuş galiba?

Hocam kaç yaşındasınız..? Kasko için çok farklı değişkenler mevcut..
- Yaşadığınız şehir
- 30 Yaşını geçmiş olmanız
- İlk aracınız olması
- v.s.
gibi değişkenler var.. O yüzden bu sorunuzun net bir cevabı olmaz çok farklı fiyatlar çıkabilir..

Üyelik kısmında hesaplama yaparken aracımı henüz almadım seçeneği var onu kullanabilirsiniz

ordinaryus' Alıntı:
Hocam kaç yaşındasınız..? Kasko için çok farklı değişkenler mevcut..
- Yaşadığınız şehir
- 30 Yaşını geçmiş olmanız
- İlk aracınız olması
- v.s.
gibi değişkenler var.. O yüzden bu sorunuzun net bir cevabı olmaz çok farklı fiyatlar çıkabilir..

1500 ü geçmesinde inşallah :D

Hocam arabanız 34 yada 06 plaka ise ve 30 yaşından küçükseniz geçme ihtimali yüksek.. 8)

Ben avensis araca ehkiyetsiz kisi uzerinden kasko trafik ve toyota asist i 1400e yaptim arac rayic bedeli 60000 TL

mu_korkmaz' Alıntı:
bana telefonda verdikleri en düşük kasko teklifi 1500 tl idi. burdaki acenteden 930 tl ye axa sigortadan yaptırdım.

araç spor araçsa yaşınız gençse kasko yüksek çıkar. trafik sig. ise aracın kazasına vb. etkenlere bağlıdır. 400-500 arası sadece trafik sig. tutuyor ist.da.. kasko ile birlikte geçebilir ama internetten yaptırmayın kesinlikle.. çok fiyat farkı var. 1600 tl lik kaskoyu 850 tl ye halk sigortaya yaptırmıştım..

Geri