Trafik Sigortası Tavsiye

Kodla Büyü

xxltc

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar malum tavan fiyatla birlikte bir çok demeyim kooperatif şirketleri hariç diğer tüm şirketler 1 tl farkla aynı fiyat veriyorlar. eğer aynı fiyatlardan sigorta yaptıracaksam o zaman en iyi en güvenilir firmaya yaptırayim diyorum. Sizce en güvenilir problem çıkarmayan ve sorunları hızlıca çözen. Allah korusun kaza durumunda ve sonrasında ilgili ve işlemleri hemen hızlıca yaparak müşterisini mağdur etmeyen bir sigorta şirketi biliyor musunuz. sizlerin memnun olduğunuz sigorta şirketleri var mı varsa hangileri.

En ucuzu en iyisi trafik sigortası karşı tarafı ilgilendiren bir durum kasko değil sonuçta

hocam bazı sigorta şirketleri karşı tarafın zararını karşılarken önce siz ödeyin bizde size öderiz diyorlar onun gibi bir çok bilmediğimiz durum olabilir. gerek 7/24 iletişim kurabileceğimiz müşteriyi oyalamayan işlemleri hızlı yapan güvenilir bir firma soruyorum. madem aynı paraya sigorta yaptıracam neden iyisini seçmeyimki. ha bu arada en ucuzu demişsiniz de ucuzu yok artık şirketler anlaşmış mıdır nedir 1 tl farkla aynı ücreti istiyorlar. tavan 582 diyelim 20 şirket 582 ile 580 arasında ücret istiyor.

halk 4 taksit yapıyor. Diğer şirketler yapmıyor. Bir tercih sebebi olabilir.
Bunun dışında yol yardımı gibi maddelere bakılabilir.

Nasil olsa karşı tarafı ilgilendiriyor zihniyeti nasil bir zihniyettir ya?
bir gun o karsidaki siz de olabilirsiniz gelip biri size vursa.

Doğa sigortayı kimse öneriyor. Kooperatif olduğu için arabayı satış kalan ücreti isterseniz aidat kesintisi diye kesinti yapıyormuş. Ak sigortaya ne diyorsunuz

Re: Ynt: Trafik Sigortası Tavsiye

Kardeş

Fazla uzatmayın bu işi.
ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI sadece zorunludur.Size lazım olan ise, hukuki geçerliliği olan ve yetkili sigorta şirketi veya acentasından alınmış bir poliçedir.
Poliçenizin seri numarasını, Türkiye sigortalar Birliği nin açmış olduğu web sitesinden doğrulayabilirsiniz.
Adı üzerinde zorunlu sigorta bu.Yani size bir faydası yok. O halde;

en ucuzu en iyisidir :mrgreen:

Halkbank - ziraat yaptırın bence en azından para devlette kalsın ya da yerli türk firması hangisiyse ona yaptırın bence

Sigorta şirketlerininde karşıladığı belli bir ücret var, bunu aşıncada kalan para cepten çıkmıyormu ?
Atıyorum üst segment arabaya vurdunuz ve hasarda çok büyük, sizin sigorta şirketiniz tüm hasarı karşılayacakmı ?

mayhem' Alıntı:
Sigorta şirketlerininde karşıladığı belli bir ücret var, bunu aşıncada kalan para cepten çıkmıyormu ?
Atıyorum üst segment arabaya vurdunuz ve hasarda çok büyük, sizin sigorta şirketiniz tüm hasarı karşılayacakmı ?
Sizin bahsettiğinize, kasko sigortası deniliyor.
《 Buradaki başlıkta ise zorunlu trafik sigortası var.》
Elbetteki kasko, belirli değerlerin üzerindeki zararları kesinlikle karşılamıyor.
200bin li bir rakamdı sanırım.

Şuanda tüm şirketler tavan fiyat çekiyor en iyisi ucuzu kavramı şuanda geçerli değil. Zira en iyi forma 582 TL tavan verip en kötüsü veya kooperatifler bile 580 veriyorsa en iyisine yaptırmak mantıklı bence. Sizlerin bildiginiz müşteri memnuniyetine en çok önem veren firma varmı

COBOL' Alıntı:
mayhem' Alıntı:
Sizin bahsettiğinize, kasko sigortası deniliyor.
《 Buradaki başlıkta ise zorunlu trafik sigortası var.》
Elbetteki kasko, belirli değerlerin üzerindeki zararları kesinlikle karşılamıyor.
200bin li bir rakamdı sanırım.
Suçlu durumuna göre değişiyor diye biliyordum ben tamamen suçlu olan kişinin trafik sigortası belli bir sınıra kadar ödüyor, kalanı eğer kaskosu varsa oradan karşılanıyor, yoksada cebinden vermek zorunda diye biliyordum. Hatta bir arkadaş zırhlı araç ile kaza yaptığında böyle bir sıkıntı oldu demişti. Bende ozaman duymuştum ama birebir şahitliğimde yok.

Trafik sigortası
Karşı tarafın hastane masraflarını ( gerçi şimdi herkes sağlık sigortalı) ve 5bin tl ya kadar araç hasarını karşılar.
Ben 8/8 kusurlu olduğum 8 yıl önceki kazada (kaskom bile yoktu ) Karşı taraf arabanın iki kapı vs ön çamurluğu pert ettim, arayan soran olmadı.

xxltc' Alıntı:
Arkadaşlar malum tavan fiyatla birlikte bir çok demeyim kooperatif şirketleri hariç diğer tüm şirketler 1 tl farkla aynı fiyat veriyorlar. eğer aynı fiyatlardan sigorta yaptıracaksam o zaman en iyi en güvenilir firmaya yaptırayim diyorum. Sizce en güvenilir problem çıkarmayan ve sorunları hızlıca çözen. Allah korusun kaza durumunda ve sonrasında ilgili ve işlemleri hemen hızlıca yaparak müşterisini mağdur etmeyen bir sigorta şirketi biliyor musunuz. sizlerin memnun olduğunuz sigorta şirketleri var mı varsa hangileri.
Hocam ben 3 hafta önce yaptırdım. Ethica isminde bir firma. Pek yaygın değil. 370 TL

370tl Pahalı değilmi hocam?
Araba sıfır ve üst segment mi yoksa?

Geri