Trabzon

Kodla Büyü

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Trabzon , ilçeleri, okullar hakkındaki bilgiler, puanlar vs...

Benim puan 95, yazacagım yer tercihler açıldıktan sonra belli olur ancak.

Trabzon gayet iyidir hocam çalışmak ve de yaşamak için (biraz pahalı olabilir ), ikinci senemi çalışıyorum burda sahilden 45 dk yukarda olmama rağmen halimden çok memnunum :+1:

Şimdiden herkes hakkında hayırlısı olsun diyelim (biraz erken ama pazartesi açılacağını düşünerek) ve trabzona il içi il dışı yer değiştirmek isteyenler olarak puanlarımızı yazalım diyorum. Az çok şekillenir umarım tercihlerimiz.

Ben trabzondayım 107 puanla merkez okulları düşünüyorum. İlköğretim lise farketmez yazacağım.

Puanım:75 ben de il dışı isteyeceğim, gerçi il dışına 3 kontenjan ayırmışlar dalga geçer gibi :(
trabzon düşünen arkadaşlar buraya puanlarıyla beraber yazarlarsa sevinirim...

zinca hocam nereleri düşünüyosun okullarla ilgili yardımcı olabilirim. ben il içiyim gerçi ama.

İl içi Trabzon düşünüyorum. Ancak puanım 32. Yıllık puan 14'e düştü. Akçaabat'taki başka bir okula tayin isteyeceğim sahile yakın ancak onların da puanları az. Ne yapacağıma karar vermedim henüz

ceycey61 hocam trabzon merkez ve yakın ilçeleri düşünüyorum, şansım düşük biliyorum ama yine de deneyeceğim. sizin puanınız kaç ve nereleri düşünüyorsunuz??

hocam yer degistirmeye kesin karar vermedim ama yazarsam eger sıralamam

akcaabat sögütlü iöo
merkez iskerderpaşa iöo
merkez ihsan koz iöo
vakfıkebir cumhuriyet iöo
hasan saka iöo

gibi düşünüyorum

puanım 111

merkez uğurlu io
söğütlü io
prof ihsan koz io
ve birkaç okul daha ama tam şekillenmedi

azaktr' Alıntı:
164 puanım. iskenderpaşayı 0 noktası sayarsak, sırayla çevredeki okulları yazacağım.

naptın hocam yaaa. hangi ara topladın o kadar puanı. bizim daaa çok vakfıkebir ekmeği yememiz lazım . hatta vakfıkebiri hepten yesek anca gideriz o taraflara :(

trabzona çokta fazla tayin isteyen yok. il içi pek yazmamış arkadaşlar. acaba herkes yerinden memnun diye mi yoksa tercihler açığa çıkmasın diyemi anlayamadım. gerçi merkezde öyle pek de okul yok ama..

zümrelerim bu 3 yıl olayı benim için piyango ama malesef puanım 33. forumdaki en düşük puan:) halk eğitim merkezlerini düşünüyorum acaba nasıldır orda çaılşmak ben öylesine de olsa tercih yapcam

deryabote hocam halk eğitim merkezi ben yazmayacam çünkü tam gün tam yıl olayı var bu yüzden bana uymuyor. ama düzköy halk eğitimi yaz bence tanıyorum ekibi çok iyiler. Düzköy de iyidir. Düzköydeki okullardan yazabilirsin mesela. trabzona gidiş geliş var. oldukça iyi. hayırlısı olsun.

Benimde 33 puanım var hocam ya:( İldışı isteyecem ama çok zor .Arkadaşlar puanlarını yazabilir mi?

Merkez halk eğitim tam günmüş. Hatta haftasonları ve yazında kurs açıyorlarmış. orayı yazmayın arkadaşlar :)

bugün bir kaç okulu aradım dabir tanesinin müdürü arayan 6. kişi olduğumu ve benden önce arayanlardan 200 küsür puanı olan varmış, arkadaşlar bizim branşta 200 küsür puan bana yalan gibi geldi? sizce?

Hocam Erdoğdu mu yoksa? Eğer oysa pek inanmayın derim. Bi de bu kadar Trabzon isteyen var mıydı ya :( Hiç umudum kalmadı artık

Şu an meslek lisesindeyim. 80 puanım var. Ayda ders+şeflik+pansiyon nöbet 140-150 saat ek ders alıyorum. Ama manevi götürüsü de çok. Halk eğitim merkezlerini düşünüyorum sadece. Belki rahat oluruz ama bu ekdersi de ararız sanırım. Kararsızım şu an.

@eda_tr hocam,

düzköy yazabilirsin ben ordayım şu anda okullar fena değil. Günlük gidiş geliş yapılıyor trabzona. Sadece yarım saat yol gitmiş olursun fazladan. İl içinde yer değiştirmek isteeyenler çıkacaktır mutlaka. Meslek liselerinde olup ilköğretime geçmek isteyen öğretmenler olabilir belki puanları yüksektir muhtemelen. Ben Akçaabattan söğütlü ve hasan saka yı yazdım. puanım 109.

Vakfıkebirli olduğum için ilk sırada onu yazdım sonra Akçaabat ama pek umudum yok Trabzon için hocam . Keşke dememek için yazdım açıkçası. Trabzon ildışı 10 kişi ve çok isteyen var anladığım kadarıyla.

Geri