trabzon meb btr görevlendirme duyurusu

Kodla Büyü
her sene dönem başlamadan ilan ediyorlar teşekkür ediyoruz emeği geçen arkadaşlara..

Helâl olsun....inşallah diğer il mem' lere örnek olur
:alkis: :alkis: :alkis:

Diğer illerde örnek alıp erkenden alsalar başvuruları çok iyi olur.

Sonra geç geliyor okulla idareyle başlama sıkıntıları çekiyoruz. Anlayışlı idareler yardımcı oluyor ama katı idareler yüzünden de çalışma şevkleri kırılıyor.

Trabzon Mem'i öncelik Fatih projesi okulları olmak üzere BT Sınıfı olan okullarada formator gorevlendirme yapmasını alkışlıyorum....
İnşallah diğer il mem' ler de bu yönde davranırlar....

caylakcekirge' Alıntı:
Trabzon Mem'i öncelik Fatih projesi okulları olmak üzere BT Sınıfı olan okullarada formator gorevlendirme yapmasını alkışlıyorum....
İnşallah diğer il mem' ler de bu yönde davranırlar....
:++:

Ayrıca Trabzon Mem'in sayfasındaki yazının görev talebi, görevin sorumlulukları vb. ile ilgili herşeyi adım adım anlatması da takdire şayan....

trabzon mebden herhangi bir haber alan var mı.. en erken duyuru çıkan illerden biriydik ama hala ses seda yok..

denizlerb' Alıntı:
tevekkeli dememişler "hızlı koşan atın .....u seyrek düşer." :mrgreen:
farklı bir bakış açısı :) normalde bu kadar geç kalmazlardı işini iyi yapabilen yerlerden ama merak ettim açıkçası nden hala sonuçlanmadı..

görevlendirmeler valilikten çıktı. yazı ilçelere geldi. fakat sitede duyuru yapılmadı. yakında duyuru yapılır. okullara yazılar bugün yazılır. bugün yada pazartesi okullara yazı gelir.

Bt öğretmeni kendi okulunda açık ve işler durumda Bt ye görevlendirme talep ederse görev alabilir, bu öğretmen den zoraki F.Projesi okullarında görev verilemez.
tereddüt edilen husularda aşağıdaki gibi yazmaktadır:

Örnek - A ilinin il merkezi, B ilçesinin ilçe merkezi kendi içerisinde ayrı ayrı
değerlendirilecektir. İl veya ilçeye ulaşım yönünden uzak olan ve BT sınıfı olan köy
okullarında öncelik aranmadan BT sınıfına görevlendirme yapılabilecektir. Ancak Fatih
Projesi donanımları kurulmayan ve BT sınıfı bulunan okullara görevlendirme yapılırken, BT
sınıfının öğrenci ve öğretmen hizmetine açık ve işler vaziyette olması gerekmektedir.
BT sınıfı
dağıtılmış veya kullanılamaz durumda olan okullara kesinlikle görevlendirme
yapılmayacaktır.

altı çizili yere dikkat ediniz.

storm' Alıntı:
görevlendirmeler valilikten çıktı. yazı ilçelere geldi. fakat sitede duyuru yapılmadı. yakında duyuru yapılır. okullara yazılar bugün yazılır. bugün yada pazartesi okullara yazı gelir.
teşekkürler hocam..

Geri