Total Video Converter Hd 3.61 Türkçe 15.79 Mb

Kodla Büyü

serdengeçti

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
TotalVideoConverterHd3.6.1.rar 15.79 Mb

71mlp3.jpg

"Program en popüler dosya biçimlerini desteklemektedir. Güçlü dönüştürme özelliği ile işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. İçerisindeki oynatıcı ile yaptığınız dönüştürmeleri kontrol edebilirsiniz. Her çeşit video dosyasını mobil video veya ses dosyalarına (HD MP4 3GP XviD DivX MPEG4 AVI AMR vs.) çevirebilir.
3GP MP4 PSP iPod SWF FLV DVD VCD AVI XviD DivX MPEG4 vs. biçimli video dosyalarını birbirine çevirebilir. MPEG biçimli video dosyalarını DVD SVCD VCD biçimli video dosyalarına dönüştürebilir ve daha birçok dönüştürme işlemi yapabilirsiniz."

serdengecti' Alıntı:
TotalVideoConverterHd3.6.1.rar 15.79 Mb

71mlp3.jpg

"Program en popüler dosya biçimlerini desteklemektedir. Güçlü dönüştürme özelliği ile işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. İçerisindeki oynatıcı ile yaptığınız dönüştürmeleri kontrol edebilirsiniz. Her çeşit video dosyasını mobil video veya ses dosyalarına (HD MP4 3GP XviD DivX MPEG4 AVI AMR vs.) çevirebilir.
3GP MP4 PSP iPod SWF FLV DVD VCD AVI XviD DivX MPEG4 vs. biçimli video dosyalarını birbirine çevirebilir. MPEG biçimli video dosyalarını DVD SVCD VCD biçimli video dosyalarına dönüştürebilir ve daha birçok dönüştürme işlemi yapabilirsiniz."

ben kullanıyorum süper :+1: :+1:

Hocam teşekkürler.Ben kullanıyordum.Arşivim silinmiştim,bu programda silindi ve sayende onu buldum..

Program Full mu acaba.

Bir önceki sürümü kullandım ve bir süre sonra dönüştürme işlemi yapmamaya başladı.

Bunda da aynı durumda kalmayalım. :?:

GENERATE ediyorum ama register olmuyor... yardımcı olabilirsiniz sevinirim....

Geri