Total 360 sistem geri yükleme noktası ekledi silinmiyor?

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar total 360 açılış dosyalarında virüs buldu virüsleri sildi ama ön yükleme bölümüne bir geri yükleme noktası ekledi bunu nasıl kaldırabilirim?

Not: Disk temizleme, Sistem geri yükleme ve gölge kopyalar böülmlerinden temizleme işlemlerini yaptım.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    381.3 KB · Görüntüleme: 678
hani çift işletim sistemi kurarsınız ya hangisini açmak istiyorsunuz diye seçenek sunar, o ön yükleme ekranına yukarıdaki resimdeki seçeneği ekledi, silemedim, yardım edebilirmisiniz?

Bilgisayar simgesine sağ tıkla özelliklere gel buradan gelişmiş>Başlangıç ve kurtarma>ayarlar buradan varsayılanı seç seçebilir ve süreyi sıfırlayabilirsin.

İkinci yöntem EasyBCD programı ile boot ekranından tamamen kaldırabilirsin.

hasari' Alıntı:
Bilgisayar simgesine sağ tıkla özelliklere gel buradan gelişmiş>Başlangıç ve kurtarma>ayarlar buradan varsayılanı seç seçebilir ve süreyi sıfırlayabilirsin.

eyvallah haşari sorun çözüldü, Allah ne muradın varsa versin. :)

hastasıyız dede' Alıntı:
hasari' Alıntı:

eyvallah haşari sorun çözüldü, Allah ne muradın varsa versin. :)
:)

haşari sorun değil ama kafama takıldı, easybcd ile total 360 ın eklediği seçeneği sildim ama, ön yükleme ekranı anlık olarak ekranda görünüp kayboluyor, eskiden hiç görünmüyordu?

bende bu easybcd neymiş diye kurayım dedim, bende mint de var ama boot seçeneklerinde gormuyor, neden ola ki?

Geri