Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Toplama Bilgisayar Önerileri

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında zorba tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. zorba

zorba Site Gezgini

Okula öğrenciler için yeni bilgisayarlar toplayacağım. Araştırma yapmaya başladım. Optimum bir sistem istiyorum, Fiyat ve performans açısından. önerilerinizle araştırmamı zenginleştirirseniz sevinirim.

2. zorba

zorba Site Gezgini

Karar verdim ama hala önerilere hala açığım.

3. .Kaf-Kef.

.Kaf-Kef. Süper Üye Süper Üye

konfigurasyonu gönderirseniz sanırım bişeyler soyleyen cıkar.

4. mevlana

mevlana Site Gezgini

arkadaşım pc başına nekadar ödeyebileceğini yazarsan ona göre en iyi konfigrasyonu yazarız

5. zorba

zorba Site Gezgini

650-700 YTL civarında olacak. AMD işlemci, Asus anakart,Onboard ekran kartı, 1Gb RAM, 80 GB seegate sabit disk, CRT ekran, Güvenlik kartı vs.. toplamayı düşünüyordum. Fakat toplama olunca windows lisansı biraz pahalı oluyor her makine için, Casper yetkili sevisiyle konuştum marka alınca bu fiyat baya bi düşüyor. Hazır makinalar üzerinde konfigrasyon değişikliği yapabiliyoruz. Biraz inceleme yapınca Gigabit anakart önerisi çok geliyor, Yeni nesil AMD'leri denemediğim için ısınma problemi nasıl bilmiyorum. Anakart ve işlemcide teredütlerim var. Donanımdan bir süre uzak kaldığım için yeniden öğreniyorum sanki herşeyi...

6. cotanaklar--28

cotanaklar--28 Üye

bence ana kartın asus ekran kartın ati ses ve ethernet kartları realtek olsun ram kingston olabilir

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal