ToolWiz Time Freeze kullanan var mı?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6243
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
Ü

Üye silindi 6243

Misafir
Değerli arkadaşlar, öncelikle ikinci dönem hepimize hayırlı olsun.

Acaba aranızda ToolWiz Time Freeze programını kullanan var mı? DeepFreeze eşdeğerinde bir program deniliyor. Kullanan varsa yorumlarını yazabilirler mi acaba? Teşekkür ederim.

E.T için kullanıyorum programı hocam. Herhangi bir sorun yaşamadım. Sadece C yi etkiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir de istisna dosyalar belirtebiliyorsunuz, işime yaramıştı bu özellikte.

Program tamamen ücretsiz. Tahtalarda kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. Ancak sadece C sürücüsü için kullanılabiliyor.
Tavsiye ederim.

selcuklu' Alıntı:
E.T için kullanıyorum programı hocam. Herhangi bir sorun yaşamadım. Sadece C yi etkiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir de istisna dosyalar belirtebiliyorsunuz, işime yaramıştı bu özellikte.
+1

BT sınıfında 20 öğrenci bilgisayarında ve okulda 11 ET da kullanıyorum hocam. Görevini fazlasıyla yapıyor. Sadece C sürücüsünü koruyor, eğer isterseniz koruma dışı bırakılacak istisna klasörler seçebiliyorsunuz. Tek sıkıntısı değişiklik yapacağınız zaman devre dışı bırakmak için sistemi yeniden başlatması ama o da pek sorun oluşturmuyor. Sağlam bir sistem imajı yükleyip gerekli ayarlamalar ve düzenlemeler yapıldıktan sonra aktif edince ömürlük kullanılır.

alibaba37' Alıntı:
Hocam Faz 2'ye mi kurdunuz bu programı?

Hocam Faz-2 ye kurulum yaparken "Hızlı Başlatmayı Aç" seçeneği var
Denetim Masası - Güç Seçenekleri - Güç Düğmesi ayarları altında.
O hızlı başlatmanın devre dışı bırakılması gerekiyor yoksa koruma aktif hale gelmiyor değişiklikler kaydedilmeye devam ediyor.

Geri