think.com hakkında bilgisi olan var mı?

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
think.com hakkında ayrıntılı bilgisi olan var mı?

Önceden forumda espiri olsun diye yazmıştım:

Göreviminin ilk yılında Beni zorunan İntel Gelecek için Eğitim Kursuna gönderdiler. Milli Eğiime gittim. Oradaki arkadaşlar, "bakanlıktan yazı falan gedi, bilgisayarcılar da gidecek diyor,, paşa paşa gideceksin" dediler.

Şimdi;
Bu gün bir yazı geldi; think.com diye. Yazıyı defalarca okudum.
Bazı okullarda çalışma yapılmış... felan diye. İşe de yaramış. Diyorki, okul think.com kordinatrü, il think.com kordinatörü olacak. think.com'a okul üye oluyor. Her ilde ortalama 10-20 tane okul sanırım. Sadece bize değil, idare, diğer branşalardaki öğretmenler +4 ve 5.sınıf öğretmenleri ve öğrenciler işin içinde olacak. İnşaallah güzel olur.

İntel kursunun ne alakası mı var? Şartlar : 1- Bilgisayar formatör olmak, 2-İntel Gelcek..... kursuna katılmış olmak. 3....

hocam kurs hakkında banada öyle dediler ilden eğitici formatörler geldi onlar verdiler eveli seneydi.

ama think.com konusunda bi fikrim yok duymadım

bir bilgisi olan yok herhalde....

bu nedir nasıl olacak sadece fikirmi yoksa uygulama yapıp mı gönderecez yoksa fikirmi üretecez bilgisi olan varmı banayardımcı olurmusunuz.....

birde ben bilgisayar öğretmeniyim formatör öğretmenmi benmi görevli olacam bu konuda....

teşekkürler şimdiden....

Geri