Testokur programını kullanan var mı?

Kodla Büyü

adeministrator

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,
OptikOs gibi birkaç yazılım denedim ve çıkan sıkıntılardan bıktım. Eğer testokur programını kullanıyorsanız demosunu buradan verebilir misiniz? Kendi sitelerinde bulamadım. Bir deneyeyim. Fiyatı da uygunmuş zaten.

Not: Reklam gibi algılanmasın OptikOs olsun, Emosis olsun, Test Pro olsun deneme sürümlerini kurdum ancak öğretmen arkadaşların gözü korktu programları görünce. Bir de Otomatik Beslemeli Tarayıcı alacaktık Allah'tan almamışız.

ben kullanıyorum
bizim okulda 1800 öğrenci var okul gebneli deneme sınavlarını bie çok hızlı okuyor
bide istatistikleri çok kullanışlı

Bende kulandım programla verilen cihaz bir webcamdan ibaret ben programın okutma denemesini laptopun kamerasıyla yaptım pek sağlık olmadı ama deneme olduğu için sonuç aldım sade a4 tech kamera lazım onada bir düzenek

hocam ben testokuru kullanıyorum çok memnunum yazılı sorularını bile testokur'a okutuyorum kesiinlikle herkese tavsiye ederim.

TestMaker kullanmadım ancak iyi bir alternatif gibi duruyor...

Manyak bişi ya .youtube video var.Süper hızlı ve eziyetsiz .Yeni mi çıktı bu?

Demo yada trial sürümü yok sitesinde bu yazılımın.
Sadece video var.Video da kullanım kolay Ama iş başa düşünce hatalar dan başını kaldıramıyorsun böyle yazılımlarda.
.Kodlama hatası .
şube kodu
kitapcık türü
okul kodu
her yerde hata verir.Aldığınla kalırsın maaşesef.

hocam demosunu vermiyorlar. Bi ara arkadaşlardan gördüm, hata olayını doğru demiş hocam. Birçok eksiği vardı şu an ne durumda bilmiyorum. Işığın geliş açısından bile etkileniyordu. Okurken de hata olmaması için ekrandan kontrol ediyorlardı ki öğrencinin hakkı yenmesin.

adeministrator' Alıntı:
hocam demosunu vermiyorlar. Bi ara arkadaşlardan gördüm, hata olayını doğru demiş hocam. Birçok eksiği vardı şu an ne durumda bilmiyorum. Işığın geliş açısından bile etkileniyordu. Okurken de hata olmaması için ekrandan kontrol ediyorlardı ki öğrencinin hakkı yenmesin.
Işığını dışarıdan alan bir sistem, Dışarıdan gelecek yansıma hatalarınada gebedir.Benim bahsettiğim öğrenci kodlamalarından da kaynaklanan hatalar.Demo yada trial sürümler müşteriden dönüt alır.Amma Lakin devlet sırrı gibi bir sistem ise bişe diyemem.Lakin reklam filmleri çok şahane . Bizler bir tüketici olarak herşeyin reklamlarda olduğu gibi olmadığınıda biliyoruz.
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

adeministrator' Alıntı:

iyi günler arkadaşlar;
hepinize kolay gelsin. testokur programında demo koymadım. çünkü bu programın bir makinesi var. makine özel kamerayı belli bir yükseklikten ve açıyla sabit tutmak için. geriye kalan kısmı yazılım hallediyor. demo koysa idim siz ellerinizde bulunun envai çeşit webcam ile farklı yüksekliklerden,farklı ışıklarda deneme yapacak sonrada standardı tutturamadığınız için bu okumuyor olmuyor deyip olumsuz düşüncelere kapılacak tınız. her şeyin bir sistemi var a4 tech kamerayla veya başka web camlar ile muuhakkak çalışır ama "çocuğun babasının ayakkabısını giymesine benzer".
bende Ordu da görev yapan bir bilgisayar öğretmeniyim, firmanın sahibiyim. her aşaması elimden geçmiş olan şu anda yüzlerce okulda kullanılan,1500-2000 liralık makinelerin yaptığı işin fazlasını yapan bir makine yaptım.siz zümrelerimin desteğini de görmek isterim.

GRİNGO' Alıntı:
Sadece video var.Video da kullanım kolay Ama iş başa düşünce hatalar dan başını kaldıramıyorsun böyle yazılımlarda.
.Kodlama hatası .
şube kodu
kitapcık türü
okul kodu

iyi günler arkadaşlar;
hepinize kolay gelsin. testokur programında demo koymadım. çünkü bu programın bir makinesi var. makine özel kamerayı belli bir yükseklikten ve açıyla sabit tutmak için. geriye kalan kısmı yazılım hallediyor. demo koysa idim siz ellerinizde bulunun envai çeşit webcam ile farklı yüksekliklerden,farklı ışıklarda deneme yapacak sonrada standardı tutturamadığınız için bu okumuyor olmuyor deyip olumsuz düşüncelere kapılacak tınız. her şeyin bir sistemi var a4 tech kamerayla veya başka web camlar ile muuhakkak çalışır ama "çocuğun babasının ayakkabısını giymesine benzer".
bende Ordu da görev yapan bir bilgisayar öğretmeniyim, firmanın sahibiyim. her aşaması elimden geçmiş olan şu anda yüzlerce okulda kullanılan,1500-2000 liralık makinelerin yaptığı işin fazlasını yapan bir makine yaptım.siz zümrelerimin desteğini de görmek isterim.

testokur' Alıntı:
GRİNGO' Alıntı:
.Kodlama hatası .
şube kodu
kitapcık türü
okul kodu

iyi günler arkadaşlar;

Sayın hocam bu program kamera harici doküman beslemeli tarayıcılar ile çalışmaz mı, eğer öyle ise sadece yazılımı almamız mümkün olur mu? İyi çalışmalar

testokur' Alıntı:
adeministrator' Alıntı:

iyi günler arkadaşlar;

hocam biz okulumuzda kullanıyoruz. yalnız bir sıkıntımız var. ortak olarak kulandıgımız bir blgisayara sıstemı yukledık fakat okuma yapmıyor. taramayı başlat dediğimizde oylece kalıyor. xp yuklu. sitenizdeki tum yazılımları ındırdım bıraz once tekrar yukledım ama sonuc aynı. başka bir bilgisayarda 7 yuklu sıkıntı cıkarmıyor. bana yardımcı olabilir misiniz?

testokur kullanıyoruz,
emsallerinden çook hesaplı.
öğrenci bilgileri yanlış kodlamadığı sürece sorunsuz çalışıyor..

analiz verebilmesi de nedeniyle elimiz ayağımız oldu.
spesifik sorusu olan varsa cevaplayabilirim..

Tebrikler 4 yıl önceki konuyu hortlatmışsınız. Artık cep telefonu kamerasından tarama yapmadan okutup bulutsistemine aktarıp istatistik alabiliyorsunuz.

Testokuru görevli bulunduğum Fen Lisesi için aldık. Sipariş öncesi satıcı ile telefonda görüştük. Fatura konusunda anlaştık. Siparişi verdim. Ürün geldiğinde içinden fatura çıkmadı. Durumu satıcıya ilettim. Satıcı, fatura hakkında hiç konuşmadığımızı ayrıca ürünün faturalı fiyatının farklı olduğunu söyledi. Biraz tartıştıktan sonra maliyeye şikayet edeceğimi söyledim sonra fatura göndereceğini söyledi. Sms ile faturayı gönderdiğini bildirdi. Ama aradan on gün geçti ve fatura hala yok.

Ayrıca Testokur değil TESTOKUMAZ. Programın arayüzü, istatistikleri, raporları falan çok güzel lakin optik okuma işi vasatın altında. Saatlerce uğraştım ama optik okutamadım. Boşlukları dolu algılıyor ya da doluları boş algılıyor. Sonra ürünü iade ettim. Zor da olsa ücreti geri alabildim.

İşin özeti KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM. Satıcı kesinlikle dürüst değil. Ürün de iş görmüyor.. :-1: :-1:

Geri