Teşekkürler Galatasaray.

Kodla Büyü
Ya penaltıyı kaçırma bari, doldur boşalttan başka çare yok.

saha berbat,defans evlere şenlik, Artık şans faktörü önemli karambolden atabilirsek atarız... Atamazsak uefa şansıda biter... en azından beraberlik alınmalı ki uefa şansı devam etsin...

Zizu_' Alıntı:
Ben bu kadar şansızlık görmedim

hakikaten tam kendi evinde ki maçta böyle yağmur yağsın... defans yapacak takıma gün doğsun...

adam gibi orta kesen bir ambrat var

kendi evimizde, rakip on kişi, bir penaltımız var daha da yenemezsek söyleyecek bir şey kalmaz :(

sabaha kadar oynasa gol atamaz galatasaray hay yarabbim rezil oluyoruz yahu fenerin sıfır puan rekorunu egale edecez böyle giderse ben ondan korkuyorum lan bu .......... takımında gol atacak kimse yokmu

gs nin şu andaki kadrosu belki de türkiye de gelmiş geçmiş en iyi veya uefa şamp.dan sonra 2. kadrosu.. hatta fenerin şu andaki kadrosu da tarihinin en iyisi... ama sonuçlar tam tersi...beşiktaş belki de tarihinin en kötü kadrosuyla oynuyor ama eleştirilen yine beşiktaş.. garip bir çelişki... bu arada sadece bir bakış açısı, fanatikliğim yok..

saha çok kötüydü oyuncular top süremiyor top çamura batıp kalıyor, melo penaltıyı atsaydı maçı alabilirdik. Çok basit gol yiyoruz sonra altından kalkmak için kendimizi parçalıyoruz. Yinede böyle bir saha futbol oynamaya çalışan oyuncuları tebrik ederim işleri çok zordu

kardeşim rakip atamasa biz topu gönderiyoruz kaleye. Ama yinede herşeye rağmen GS ye teşekkür ediyorum ve inanın halaaa en azından 3. lük için umutluyum. bRAga 3 cluj 4 gs 1 puan ve biz bu takımı romanyada yeneceeezzz İNŞALLAH

Ayrıca milyon tl ler harcanan stadın haline baakk yaa biz neden herşeyi eksik yaparız üstü neden kapalı değil bu stadın. bu stadlarlamı avrupa organizasyonlarına talibiz ilginçç

saha berbattı , o sahada maç oynamaya izin veren uefaya demek lazım lafı....

genede iyi oynadılar .... tek kale oynadılar ......

bu kırılma anı oldu bence.... Galatasaray en azından 3. olarak uefaya devam eder

:puhaha: :puhaha:

Ekli dosyalar

• ben hazirim.jpg
    ben hazirim.jpg
    37.2 KB · Görüntüleme: 269
Valla ne yalan söyleyeyim Türk takımı bile olsa galatasarayın galibiyeti neticesinde fatih terim'in o kendini beğenmiş tavrını görmek istemiyorum, hele ki hasan şaş denen ... nın her gol sevincinde fatih terimin boynuna atlamasıda artık tiksinç geliyor..

Geri