Tercihlerde 41. tercih olayı

Kodla Büyü

lmncngt

Site Gezgini
Arkadaşlar Son kısımda yazan 29-31 tarihleri istiyorum -istemiyorum olayı nasıl oluyo.illaki 40 tercih yapmamız gerekiyomu?hatayı onayla butonundan sonra mı veriyo?yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.ona göre bir okul yazıp yazmama durumu var.

valla hocam benimde kafam karıştı ben il dışından eş durumu istiyorum en fazla bir tercih yapabilirisiniz diyor bende tek tercih yaptım
41 ide istiyorum diye işaretledim kabul etti onay bekliyor

hayırlısı hocam ..bende sizin gibi yapacam deneyim bakim .Arkadaşlar forumda farklı konuştular istenmiyomuş falan filan.. ..bi deneyelim tekrar.

Hocam yukarıda en fazla kaç tercih yapmanız gerekiyorsa o kadar tercih yaptıktan sonra o seçeneği seçebilirsiniz. Örneğin bana en fazla 27 tercih diodu, 24 yaptım sizinki gibi oldu. Müdürüme iptal ettirip 27 tercih yapınca sıkıntı kalktı ortadan. İyi günler...

okanformula' Alıntı:
Hocam yukarıda en fazla kaç tercih yapmanız gerekiyorsa o kadar tercih yaptıktan sonra o seçeneği seçebilirsiniz. Örneğin bana en fazla 27 tercih diodu, 24 yaptım sizinki gibi oldu. Müdürüme iptal ettirip 27 tercih yapınca sıkıntı kalktı ortadan. İyi günler...
saçma ama
bütün okulları yazdıktan sonra zaten boş kalma şansı yok.
eğer 40 tan fazla kurum açık değilse.

kaç tercih yapabilirsiniz diyorsa o kadar tercih yapmak zorundasınız aksi halde 41 deki 29-31 temmuzda başvurucamı seçerseniz hata veriyor bizzat denedim tecrübe ettim haberiniz olsun...

Geri