Tercih dışı Teknoloji Tasarım branşı seçeneğini boş geçemezs

Kodla Büyü

utkuay

Aktif Üye
Arkadaşlar eş durumu alan değişikliği yapıp "Tercih dışı Teknoloji Tasarım branşı seçeneğini boş geçemezsiniz.! " uyarısıyla karşılaşanlar ne yaptınız? Tercihlerim dışında atanmak İSTEMİYORUM.

arkadaşlar ben teknoloji tasarımdan yaptım tercihlerimi onay bekliyorum..benim gibi onay bekleyen ya da kendi branşında tercih yapabilen oldu mu?

utkuay' Alıntı:
Arkadaşlar eş durumu alan değişikliği yapıp "Tercih dışı Teknoloji Tasarım branşı seçeneğini boş geçemezsiniz.! " uyarısıyla karşılaşanlar ne yaptınız? Tercihlerim dışında atanmak İSTEMİYORUM.

Sistemden kaynaklanan bir hataydı, bu sabah sorun çözülmüştü. tercihleri yaptım onay bekliyor.

bilişim teknolojileri branşına sadece teknoloji tasarıma geçme hakkı verildi değil mi bu alan değişikliği özür grubunda?

Arkadaşlar duyuruda eğitim - öğretimin aksamaması için ilişik kesme ve göreve başlama 19-21 Eylül tarihleri arasında yapılacak deniyor. Sonuçlar ne zaman açıklanacak, bugün açıklarlar mı?

Yav arkadaşlar Teknoloji Tasarımı ne yapacaksınız. Seneye O dersin de normu düşecek... Ve aklıma takılan soru şu: Öğretmenler 1 kereye mahsus alan değişikliği yapabilir diyordu yönetmelik. O ders de sıkıntıya girerse bir daha alan değişikliği yapılamayacak...
Ben Açıköğretim Fakültesi Tarih bölümü okuyup O bölüme geçmeyi daha mantıklı buluyorum... Karar sizin tabiki...

akrep026' Alıntı:
Yav arkadaşlar Teknoloji Tasarımı ne yapacaksınız. Seneye O dersin de normu düşecek... Ve aklıma takılan soru şu: Öğretmenler 1 kereye mahsus alan değişikliği yapabilir diyordu yönetmelik. O ders de sıkıntıya girerse bir daha alan değişikliği yapılamayacak...
Ben Açıköğretim Fakültesi Tarih bölümü okuyup O bölüme geçmeyi daha mantıklı buluyorum... Karar sizin tabiki...

bizim bölümdeki kararsızlık emin olun yaşanmaz...hele de bu kadar öğretmen oraya geçiş yapmaya yönlendiriliyorsa mutlaka iyileştirme yapılır...ki mevcut şartlar bile şu andaki durumumuzdan kat kat iyi...

egitimci.' Alıntı:
akrep026' Alıntı:

bizim bölümdeki kararsızlık emin olun yaşanmaz...hele de bu kadar öğretmen oraya geçiş yapmaya yönlendiriliyorsa mutlaka iyileştirme yapılır...ki mevcut şartlar bile şu andaki durumumuzdan kat kat iyi...

Hocam mevcut şartlar bu yıl için geçerli. seneye 7 ve 8. sınıflarda olacak. 6 saat derse norm vermiyor mu meb. köy okullarının tamamı norm düşecek. bizim formatörlük olmasa halimiz nice olurdu... Tek-Tas??? Formatör tek-tas da yok...

egitimci.' Alıntı:
akrep026' Alıntı:

bizim bölümden de her sene 1200 kişi almışlardı ? ne oldu? meb 1 sene sonrasını düşünmez. güvenmemekte haklılar.

serbatma2000' Alıntı:
utkuay' Alıntı:
Arkadaşlar sonuçlar açıklandı

http://atama.meb.gov.tr/
bote mezunu musun hocam. teknoloji tasarıma geçebildiniz mi? bende aşağıda bilgileriniz eksik olduğundan başvuru yapamazsınız yazıyordu. bilsem bende geçebilirdim.

Evet sayın hocam böte mezunuyum ve teknoloji tasarım alanına atandım. Alan değişikliğine sadece eş durumu atamalarında atanamayanlar başvuruyordu.

Geri