TEOG TOPLU SONUÇ ALMAK İÇİN UYGULAMA

Kodla Büyü

yasamisd

Aktif Üye
NotVer uygulaması ile toplu sonuç almak mümkün.
Uygulama adresi: https://play.google.com/store/apps/deta ... mmr.notver
Nasıl Yapılır;
1- Uygulamayı ilk defa kullanacaksanız VERİ AKTARMA ekranından TEMEL BİLGİLER düğmesin tıklayın. Dersine girdiğiniz şube, ders ve öğrenciler indirilecektir.
Eğer 8. sınıflara dersiniz yoksa TEMEL BİLGİLER düğmesine uzun tıklayarak sadece 8. sınıfları yada tüm şubeler inidirebilirsiniz.
2- Ana ekrandan RAPORLAR ekranını açın. TEOG SONUÇLARI düğmesine tıklayın. İlk açılışta puanlar hesaplanacak ancak notlar indirilmediği için boş çıkacaktır.
3- Öğrenci isimleri geldikten sonra menüden İstediğiniz sınıf ve öğrencilerin önce E-Okul notlarını sonra da Yıl Sonu notlarını indirin.
4- Menüden Yeniden Hesapla düğmesine tıklayın.
5- Puanlar ve şube ortalamaları yeni indirilen notlara göre yeniden hesaplanacak. İşlem tamam.

İsterseniz;
- Menüden ad, okul numarası, yerleştirme puanı, şube ve yıl sonu notlarına göre sıralama yapabilirsiniz.
- Menüden karşılaştırma düğmesine tıklayarak bu işlemi gerçekleştiren diğer öğretmenlerin öğrencileri arasında kendi öğrencilerinizin durumunu il, ilçe ve ülke bazında karşılaştırabilirsiniz.
- Bilgileri Excel dosyasına aktarabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• device-2016-06-08-182150.png
    device-2016-06-08-182150.png
    146.3 KB · Görüntüleme: 3,731
Güzel bir uygulama, hangi platformda geliştirdiniz?

Kaynak kodlarını görme imkanımız var mı?

Arkadaşlar sanki hatalı rapor veriyor. TEOG puanları 2. sınav puanı olarak görünmüyor mu e okul'da? Mesela 2 sınav puanı girilen derslerde 1. sınav puanını TEOG olarak algılıyor. E okuldan kıyaslayın

Tekrar baktım da programın raporları doğruymuş. Teog puanı kimi derslerde 1. sınav puanı alanında görünüyormuş, kiminde de 2. alanda. Program doğru çalışıyor.

burhaneren' Alıntı:
Öğrencinin notunu değerlendirdikten sonra e okula aktaramadım bi türlü.
Yazılı notlarını E-Okula girmek için NOT DEĞERLENDİRME ekranından sırasıyla ŞUBE-DERS-SINAV TÜRÜ seçerek ekranın altında bulunan E-Okula Kaydet düğmesi ile kaydedebilirsiniz. Düğmeye kısa ve uzun tıklayarak farklı metodlarla kaydetmeyi deneyebilirsiniz..

mahmutemre2211' Alıntı:
Hocam ben de rapor alınca notlar çıkmıyor ama nerde yanlıştık yaptım acaba
Temel Bilgileri indirdikten sonra E-okul notlari ekraninda ogrenci bilgilerini yenilemeniz gerekiyor. (İlk mesajdaki 2. adim)
Bazi telefonlarda exceli acan uygulama gostermiyor olabilir. Sd-Card/NotVer/Raporlar klasorundeki dosyayi bilhisayarda acmayi deneyin..

ilk dönem teog puanları geliyor ama 2. dönem boş gözüküyor. 1.mesajda anlatılanları sırası ile yaptım. İlgilenirseniz sevinirim

can_cay' Alıntı:
ilk dönem teog puanları geliyor ama 2. dönem boş gözüküyor. 1.mesajda anlatılanları sırası ile yaptım. İlgilenirseniz sevinirim
Menüden E-Okul notlarını tekrar indirin ve yine menüden yeniden hesapla düğmesine tıklayın.

Hocam emeğinize sağlık.yalnız ne yaptıysam geçmiş yıllara ait yıl sonu ortalaması gelmiyor.sadece 8.sınıf yıl sonu ortalaması var.teşekkür ederim

fatih85gs' Alıntı:
Hocam emeğinize sağlık.yalnız ne yaptıysam geçmiş yıllara ait yıl sonu ortalaması gelmiyor.sadece 8.sınıf yıl sonu ortalaması var.teşekkür ederim
Yıl sonu notlarını indirdikten sonra menüden Yeniden Hesapla düğmesine tıklamanız gerekiyor. Yıl sonu notlarını ayrıca ana ekrandan ÖĞRENCİLER düğmesine tıklayarak dosya bilgileri bölümünden görebilirsiniz.

arkadaşlar bu program güvenli mi? yani bilgi hırsızlığı yapıp yapmadığı hakkında nasıl bilgi sahibi oluruz?

Geri