Template monster temalarını kullanan var mı?

Kodla Büyü

m17h41r

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar daha önce template monster'dan tema alan veya kullanan var mı acaba? Hazılayacağım bir site için buradan tema almayı planlıyorum?

hocam themeforest ve templatemonster gerçekten güzel temalara sahipler.

tsigalko' Alıntı:
themeforest hocam :+1:
Hocam kullandınız mı daha önce themeforest teması. Ben de bakıyorum iki firmanında çok güzel temaları var. Bunlara alternatif bir firma bulamadım zaten .
Destek durumları nasıldır acaba?

bende ücret ödemedim ama pek çok site kullandım. gayet güzel. şansın varsa temayı da bulabilirsin

togius' Alıntı:
m17h41r' Alıntı:
Yok mu arkadaşlar ücretli tema kullanan ?
çok kullandım ama hiç ücretli kullanmadım :idea:

bidene' Alıntı:
bende ücret ödemedim ama pek çok site kullandım. gayet güzel. şansın varsa temayı da bulabilirsin

Ücretli temayı bir şekilde bulup kullandığımızda sonrasında sıkıntı çıkar mı acaba? Bir firma için web sitesi yapacağım. Sonrasında sıkıntı yaşamak istemiyorum da?

hocam ister istemez kendine göre değişiklik yapıyorsun zaten. ben firmalara yapmıştım kimse arayıp sormadı..

bidene' Alıntı:
hocam ister istemez kendine göre değişiklik yapıyorsun zaten. ben firmalara yapmıştım kimse arayıp sormadı..
Temaları indirdiğiniz bir yer varsa özelden gönderebilirmisiniz hocam ?

hocam vakti zamanında sağdan soldan indirip arşivlemiştim. elimde eskilerden bir miktar var. siz numarasını söyleyin bakayım sizin için

m17h41r' Alıntı:
bidene' Alıntı:
Temaları indirdiğiniz bir yer varsa özelden gönderebilirmisiniz hocam ?

Sağ Tık Sayfa Kaynağını Görüntüle... oradan yola çıkıyorum. Jquery bilginizi müthiş geliştirir tavsiye ederim iyi bir yöntemdir. Sonra asp.net,php,jsp,asp artık hangisi size uyarsa dinamikleştirirsiniz.

Temanın w-a-r-e-z ini dene ama beğendiğini satın al derim ben.
Çünkü bazı temalar çok güzel görünmesine rağmen istediğin özellikleri tam karşılayamayabiliyor.
Themeforest için konuşacak olursam.
Bir temayı satın aldığınızda yayıncısını kendi sitesinden yada direk themeforest üzerindeki konunun forum kısmından yardım alabiliyorsunuz. Siz sorununuzu yazıyorsunuz yapımcı cevaplıyor. Ama destek te bir yere kadar.

Birde unutmayın satın aldığınız temayı (özellikle wordpress - joomla vb.. iys temaları) ilk kurduğunuzda asla satın aldığınız gibi görünmez :)
Themeforest kadar profesyonel olmasada bu işi yapan birkaç türk sitesi de yok değil. özellikle r10 üzerinde template satışı yapılıyor...

hem template monster hem theme forest üzerinden tema aldım. Destek ve tema detayı olarak themeforest bence çok daha iyi. Tema açıklamalarını iyi okuyun derim, bazı temalarda görsellerin psd hallerini almanız görsel güncellemelerde işinizi çok kolaylaştırıyor.

Bu arada temaların içindeki kodlardan (id ekleyerek vs.) firmalar kopyaları ayırt edebiliyor. Temayı satın alırken zaten genelde lisans tek site için oluyor. Artı warez indirdiğiniz dosyalar içerisinde arka kapılar olma ihtimali var, kodu incelemeniz gerek. Her şeyin dışında ticari olarak bu işi yapacaksanız temayı gider kalemine eklemeniz gerektiğini düşünüyorum.

themeforestteki temalar çok iyi. Benim oradaki temalardan ücretli de ücretsiz de kullandığım oldu.
Ücretsizlerin içerisine ek script yerleştirebiliyorlar. Veya tema sahibi kontrol edebiliyor nerelere kurulmuş diye. Sıkıntılı bir durum. Kurduğum sitelerden çöken oldu bu şekilde. Ama sorunsuz kullandıklarım da oldu. Ücretsiz bulabileceğin siteyi özelden gönderiyorum...
Ücretlilerde güncelleme/destek olayı vs iyi. Tüm güncellemeleri istediğiniz zaman indirebiliyorsunuz.
Themeforestte tema için döküman olayı da çok iyi. Zaten dökümanı iyi olmayan temaları kabul etmiyorlar. Şartları bayağı sıkı.
Tema yükleyip çok iyi para kazananlar var. 6 milyon dolar kazanan Avada örnek...
http://themeforest.net/item/avada-respo ... me/2833226
58 dolara satışta. 107 bin kişi satın almış.
Satın alan açısından da avantajlı. 100 tl verip 1000 tlye site yapıyorsun...

Geri