Temiz Kullanılmış 2009 model Polo 51100 km Satılıktır.

Kodla Büyü
sahibinden.com da iş kıyasa dönüştü herkes birbirinin arabasına göre fiyat biçiyor halbuki her aracın bir piyasa değeri ederi var
bence bu yüzden fiyatlar allak bullak

fiyatı abartı bulanlar piyasaya bakmıyor heralde 2009 orjinal 50 binde araba... pazarlıkta var mantıklı bir satış....

tuzlulukta kayseriyl kimse yarışamaz. adamlar 2 model üstünün fiyatını yapıştırıyor geçiyor. yürü be gayseri

piyasadan haberi olmayan arkadaşlar mantıklı yorumlar yapsınlar. gidip 2000 model golf alabilirsin tabi ki aynenbadi. Sıfır almak isteyen arkadaş seni tutanda yok. Git bayiye al. Alıcı değilseniz saçma yorumlar yapmanın anlamı yok. Önce bi piyasa araştırması yapın arkadaşlar.

qirixman' Alıntı:
piyasadan haberi olmayan arkadaşlar mantıklı yorumlar yapsınlar. gidip 2000 model golf alabilirsin tabi ki aynenbadi. Sıfır almak isteyen arkadaş seni tutanda yok. Git bayiye al. Alıcı değilseniz saçma yorumlar yapmanın anlamı yok. Önce bi piyasa araştırması yapın arkadaşlar.
Arkadaşların yorumlarına kızmanıza gerek yok. Konuyu açarken fiyat yoruma kapalı deseydiniz o zaman ?

ogretmenozkan' Alıntı:
sahibinden.com da iş kıyasa dönüştü herkes birbirinin arabasına göre fiyat biçiyor halbuki her aracın bir piyasa değeri ederi var
bence bu yüzden fiyatlar allak bullak
Haklısınız ama arabayı internete ilana çıkarmak ile satmak farklı kavramlar.Arabayı ilana 20 bin tlye çıkarıp 15 bine satan çok insan var.
Yani görünürde piyasa 20 bin tl ama araç 15 e gidiyor. :D

her arabanın müşterisi vardır.. biraz şanstır bu ama her fiyatada alıcı bulunur.. araç aramaktan sıkılmış biri temiz araba bulunca üçe beşe bakmaz hale geliyor.. piyasada temz araç sıkıntısı var maalesef..

Araçların değerini sahibinden değil tramer kayıtları belirlesin. Kasko değeri neyse ederi odur bence.

gakgoskentli' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
Araçların değerini sahibinden değil tramer kayıtları belirlesin. Kasko değeri neyse ederi odur bence.
Aynen katılıyorum
2008 honda civic aracımın kasko bedeli geçen sene 31 bin tl idi.. Aracın piyasası 40 bindi bu durumda kasko bedeli fiyat belirlemede ne kadar tutarlı.. serbest piyasada herkes keyfinin kahyasıdır işine gelen alır satamayan fiyat kırar..
eğer fiyat belirlenecekse eğer bu arsa ve konut satışında olmalı..

qirixman' Alıntı:

Öyle yaptım zaten sıfır aldım. İki yıldır Dertsiz tasasız biniyorum. Bu model bu özelliklerde araba bu kadar para etmez. Sahiben.com daki şişirilmiş piyasadan söz etmiyorum. Bu arabaya bu kadar vermem.

Arkadaşa neden bu kadar yukleniliyor ki evet pahali yazmis kabul ama .O da satip baska alacak normale satip gidip yine pahaliya mi alsin ,piyasaya laf edilmeli

Geri