Temiz bir broadway arıyorum

Kodla Büyü

ofkar

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar konya ve civarından benim işin görsün yeter diyebileceğim 95-2000 model arası beyaz bir broadway arıyorum

satmayı düşünen arkadaşlar varsa pm mesaj atabilirsiniz

arkadaşımda var, benim mazdam var ama bana renoyu sevdirdi arabası. 10bine yakın birşey ister.rampalarda falan yığılmıyor, bastıkça hızlanıyor.

hocam ne gerk var 10000 tl ye 15 yaşında bi arabaya üç beş bin daha ekle üstüne yüksek model bi arabaya ben eski bi araba aldım ancak 9 ay dayanabildim bikaç ay bekle çünkü şuan piayasa yüksek eylül gibi daha iyi birşey al o kadar çok seçenek varken köylü mantıgıyla broadway alma sakın pişman olursun hocam

Bazı yerlerde broadwayin ikinci eli çok iyi ve zor arazi şartlarında yeterli bir araba o yüzden istemiş olabilir arkadaş...ne öyle köylü mantığı falan!

şundandır ki aynı mantıkla hareket ettim ben pişman oldum :( bende konyalıyı bizim köyde kime ne alıyım diye sorsan bradway der :) konya ve cıvarında o kadar da zor arazi şartı denilebilecek bi yerde yok hem ayrıca.

ofk24' Alıntı:
hocam ne gerk var 10000 tl ye 15 yaşında bi arabaya üç beş bin daha ekle üstüne yüksek model bi arabaya ben eski bi araba aldım ancak 9 ay dayanabildim bikaç ay bekle çünkü şuan piayasa yüksek eylül gibi daha iyi birşey al o kadar çok seçenek varken köylü mantıgıyla broadway alma sakın pişman olursun hocam

hocam param o kadar ve acele ihtiyacım var ayrıca çabuk alınıp satılan yakıtı az yedek parçası düşük bir araba

Fiyatlar dediğiniz gibi şu an gerçekten yüksek, ikinci el neredeyse sıfır fiyatında. tecrübeli arkadaşlardan bilgi alsak iyi olacak :). yıl sonunda ucuzlar mı sıfır ve 2. el fiyatları. ben de 2010 ve üzeri ford fiesta düşünüyorum.

Hocam ben de broadway var satılık.Araç mavi renk yalnız bir de aydındayım.98 model rn tüplü.İlgilenirsen görüşelim.

Geri