Telefonlar için Android Program Önerileri

Kodla Büyü
Radyo için Tunelin dinlediğiniz kadarını geride alabiliyorsunuz.
Fotoğraf düzenleme için bir numara snapseed. (Geliştiricisi Google :idea: )
Kampanyaları takip etmek için Bim, a101, şok, migros hatta yerel marketler Aktüel Ürünler
Tarayıcı olarak kullanmak için Tinyscanner
Telefonunuzun sensör değerlerini görmek için Gyro, Sound vb. Science Journal

Çok güzel bir başlık gerçekten, herkese teşekkürler. Benim kullandığım bazı programlar

CamScanner: kameradan tarayıcı uygulaması, bence gayet güzel, fotokopinin tarayıcısını kullanmaz oldum nerdeyse :)
Ntvhava: saatlik detay felan veriyor
Mobil kaza tutanağı: çok şükür hiç kullanmadım ama girdiğiniz bilgilerle tutanağı otomatik doldurup pdf olarak veriyor
MyMail: 4-5 tane mail adresimi bir programdan kontrol edebiliyorum
e-devlet uygulaması

ACR Telefon Konuşmalarını kaydediyor.
Sahte Çağrı 3 Acr ile kaydettiğiniz görüşmeyi programa ekleyerek kendinizi istediğiniz zaman aratabilirsiniz. Fotoğraf vs. herşey ekleniyor.
Night Sky Takım yıldızları gezegenler kutup yıldızı vs. görebileceğiniz program
Today in History widget olarak ekleniyor ve tarihte o gün ne yaşanmış onu yazıyor.
shazam dinlediğiniz müziğin adını öğrenebiliyorsunuz
vpn esay vpn üstünden internete ulaşım sağlıyor.

alfa156' Alıntı:
Çok güzel bir başlık gerçekten, herkese teşekkürler. Benim kullandığım bazı programlar

CamScanner: kameradan tarayıcı uygulaması, bence gayet güzel, fotokopinin tarayıcısını kullanmaz oldum nerdeyse
Teşekkürler bu iyiymiş

abby text grabber: çektiğiniz dökümanı ocr tarayarak word formatına çevirir.
copy buble:çoklu seçimlerde textleri hafızasında birktirir.
hackers keyboard:q klavyeyi androide taşır
sidebar:windowstaki görev çubuğu gibi sağdan ve soldan açılır.sürekli kullandığınız programları buraya ekleyin.kolayca ulaşın
lock screen widget:tek dokunuşla ekranı karartın

denex' Alıntı:
abby text grabber: çektiğiniz dökümanı ocr tarayarak word formatına çevirir
Hocam bu çok güzelmiş. Ama worde dönüştürme seçeneğini goremedim pdfde çeviriyor. Yinede çok kullanışlı. Teşekkürler

alfa156' Alıntı:

CamScanner: kameradan tarayıcı uygulaması, bence gayet güzel, fotokopinin tarayıcısını kullanmaz oldum nerdeyse :)

hocam bunun aktivasyon kodu var mı? belli süreden sonra sayfada reklam çıkıyor

ES Dosya Yöneticisi :
Dosyalarınızı kontrol edebileceğiniz oldukça pratik bir yazılım. En sevdiğim özelliği ise wifi üzerinden ftp açıyor ve bilgisayarınızdan kablosuz olarak dosyalarınıza erişebiliyorsunuz.

Pushbullet :
En sevdiğim uygulama bu olabilir. Çok pratik bir şekilde tarayıcınızdan, sitesinden veya uygulamasından giriş yaparak her cihazınıza veya istediğiniz bir cihaza dosyaları, yazıları, bağlantıları gönderebiliyorsunuz.

GBT :
Diğer insanlar sizi rehberinde hangi isimle kaydetmiş öğrenebiliyorsunuz.

Shazam :
Bir şarkı çalıyor ve ne olduğunu bilmiyorsanız, öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı açıp dinletiyorsunuz o şarkının ismini ve bir sürü bilgiyi gösteriyor.

SwiftKey Klavye:
Bir sürü teması olan ve gerçekten pratik olan bir klavye uygulaması. Tavsiye ederim.

Vidcon:
Büyük boyutlu videoların boyutunu düşürüyor.

WhatsApp + Plus :
WhatsApp'ın neredeyse her yerini özelleştirebileceğiniz muazzam bir yazılım. Bunun yanında mavi tik gizleme. Profilinize bakanları görme. Yazıyor... , Kaydediyor... , gibi yazıları gizleme, Tam kalite fotoğraf gönderme ve sınırsız boyutta video gönderme gibi bir çok özellik sunuyor.

SQL Client :
Telefonunuzdan sql sorguları yapmanıza izin veriyor.

QuickSupport :
TeamViewer ile bilgisayarınızı istediğiniz yerden kontrol ediyorsunuz.

Geri